Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok 6 osztályos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok 6 osztályos gimmnáziumba járok, és a focistársaimhoz gyakran iskola után etmegyek "hülyülni" van ott 1-2 lány aki nekem nagyon bejön, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
várom a tanácsokat
2011. márc. 5. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kell döntened, hogy melyik lány jön be... :)
2011. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvan :)
2011. márc. 5. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki h tetszel vagy utalj rá. Légy vele kedves udvarias és hivd el randira.
2011. márc. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
barátkozz de csak finoman, ne legyél a barátja. aztán msnt kérd el, msnen már ellehet hívni valahova, második randi után pedig minden menni fog magától :)
2011. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Siman menny oda hozza, kapd elo a pucadat, aztan nezz kedvesen a szemebe es kerd meg, hogy terdeljen le es szeressen. Ha nem jon be akkor vagd pofan es nezz a szemebe csunyan es mond: makkomra buuuuuu. Addig utogesd mig beveszi
2011. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13 écvess lány vokk,sztem tudok segiteni... de elöször is mond meg,h mennyire ismered öket,mert "az egyszer láttam" részen tul kell esni..;)
2011. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

uccsó előtti..X"D egy állat vagy:D

kva jót röhögtem:'D

2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
néha dumálunk, hülyünk dumálunk...
2011. márc. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!