Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves lány vagyok (de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok (de ez kevésbé látszik rajtam), kezdeményezzek egy 18 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Ugyanazzal a busszal szoktunk járni és úgy tűnt én sem vagyok közömbös számára, de az utóbbi időben ez már nem olyan egyértelmű. Nem tudom, hogy csak zavarban van és fél kezdeményezni, vagy csak egyszerűen nem szeretne tőlem semmit.
2010. jan. 12. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
de ez kevésbé látszik rajtam - már azt hittem, hogy az nem látszik rajtd, hogy lány vagy. :D
2010. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én 20 éves vagyok, és tavaly halálosan beleszerettem egy 15 évesbe. Sajnos, ez van. Aki nem ismer, maximum 17-nek mondana, de szerintem nem az számít a te esetedben sem, hogy nem nézel ki 23-nak. Kezdeményezz, ha jól kijösztök egymással, akkor happy end is lehet : ) Miért ne?
2010. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kezdeményezz. miért ne? :) én vmit 'véletlen' leejtenék mellette. Ha nem veszi fel lefejelném kicsit, és "bocsi :) " ha meg felveszi akkor meg persze 'köszi' és többi majd jön. :D Ha nem akar semmit, úgyis látni fogod rajta, hogy mit szól a dologhoz. Hajrá :)


17/L

2010. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nyilván nem arra gondoltam, hogy nem látszik rajta hogy 23 éves vagyok. :) Plusz azért vagyok bizonytalan, hogy a pasikat nem zavarja ha a lány kezdeményez?!
2010. jan. 12. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
abszolút nem zavar senkit, ha a nő kezdeményez :) 19F
2010. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NE!!!!!
2010. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért ne? ha már csak ennyit írtál? ;)
2010. jan. 12. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Elterjedt sztereotípia hogy a lányok általában a náluk idősebb pasikra buknak. Talán csak emiatt nem mer kezdeményezni (én sem mernék). Nyugodtan kezdeményezz, csak nyerhetsz vele :)

19F

2010. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megéri.
2010. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy 18éves srác vagyok, és nagyon örülnék neki ha kezdeményezne nálam egy 23éves lány.

Szerintem aznap én lennék a földön a legboldogabb ember :D


Mindenképp próbálkozz be nála, ha pedig nem sikerül akkor se bátortalanodj el, sok srác van még a világon rajta kívül aki szívesen megismerkedne veled :)


Amit még hozzáfűznék az az, hogy én pl. nem hiszem, hogy kezdeményeznék egy 23éves lánynál, mert úgy gondolom, hogy úgysem lenne belőle semmi, mert az a korosztály nem 18éves srácokra vágyik, de ha mégis akkor tévedtem :)


További szép napot :)

2010. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!