Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthatatlan a helyzet a barátnőmmel mit tegyek?

Figyelt kérdés

az a helyzet ,hogy napi 16 órába dolgozok És amikor hazaérek még elvárásai vannak holott egésznap otthonvan . Pl én takaríttok meg ienek . És egyszerűen nem tudok tőle pihenni és akkor még éjjel ,hogy még kényeztessem is tultesz mindenen nem tudom , Hogy legyen tovább .

Segitsetek

25 / F


2010. nov. 13. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h ezeken kívül kapsz másmilyen választ is: Hagyd el, v beszéljétek meg...
2010. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Még arra kér, hogy kényeztesd? Hát ez hüly... Ha nekem valakit is kérnem kéne rá, már ott hagytam volna a fenébe. Nekem csak annyi a válaszom, mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Nem szereted hagyd el. Ennyi. Ha meg igen: kommunikáció!! (Nem a gyakorikerdesek.hu-n)

N27

2010. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd el. Élősködik rajtad, nem értékeli hogy mennyit dolgozol.
2010. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nap 24 órájából 16-ot dolgozol, a fenntmaradó 8 órába aligha fér bele a pihenés, a szórakozás és egy kis csend és egyedüllét, és persze még a barátnőd.

Vagy keress más munkát, vagy szakíts a barátnőddel.

2010. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az a meló amit te napi 16 órában végzel? ha jól tudom akkor elvileg nem is dolgozhatsz annyit. vagyis dolgozhatsz, de akkor nem minden nap kell menned munkába. amugy meg ne adj pénzt a csajnak ha nem érdemli meg, és ne tartsd el. hány éves a barátnőd? nem lehet véletlenül, hogy egy kis 16 évesről van szó??
2010. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Már régen otthagytam volna. Észen vagy te egyáltalán? Alapból nem dolgozóval össze sem kötném az életem, nemhogy még a sima házimunkát sem képes megcsinálni, holott egész nap otthon van. Áhh, oda sem mentem volna hozzá nemhogy összejöjjünk és együtt lakjunk.
2010. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22 Éves és azér ne mdolgozik mert nem kap munkát sehol . Amugy karosszéria lakatos vagyok és az eggyik is,erősöm műhelyébe dolgozom !
2010. nov. 13. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Az még oké, hogy ha egész nap otthon van, és ezek szerint eltartod, akkor takarítson ki ő, de ezen kiakadtam, hogy "még kényeztessem is". Ha ezen felháborodsz, akkor nem hiszem, hogy itt dúl a láv.
2010. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát most hulla fáradtan?

6 kor megyek dolgozni 9 kor végzek 1 óra mire hazaérek . Ilyenkor már sok dologhoz már nincs kedvem . Max a kutyát megetetem aztán utána egy locsolás azt má alszok is ...

2010. nov. 13. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudlak sajnálni... Dolgozz kevesebbet, vagy szakíts vele!
2010. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!