Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólítanátok ugyanúgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítanátok ugyanúgy a barátnőtöket, ahogy az exe is szólította őt?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy az exe is úgy becézte, ahogy most én..
2010. nov. 13. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az a beceneve, akkor miért ne?
2010. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, jelenleg az ismerősei közül csak én szólítom "moszatkámnak", szóval ez nem a publikus beceneve. Csak most zavar, hogy azt hiszem, hogy talán mindig az exe jut eszébe, ha így hívom.
2010. nov. 13. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ne hívd annak. (Szerintem a moszatkám amúgy is egy elég hülye név) Legyen cuncimókus, algácskám, cukorkám...
2010. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szólítsd így.Találj neki valami egyedi ,csak ráillő becenevet.
2010. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEEEE!

semmiképpen ne szólítsd úgy ahogy az exe....

2010. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? :D Most ezen így fennakadni.

Gondold csak végig: ha nem derült volna ki, sosem tudtad volna meg, hogy az exe így szólította. Akkor meg csak egy becenév lenne az is. :)

2010. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha engem valahogy úgy szólít, ahogy csak az exem tette, az engem zavar általában, és ilyenkor szólni szoktam, ha nem szeretném ha így hívna... még nem volt olyan aki ne értené meg. Kérdezz rá, hogy őt zavarja e?!
2010. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már mindenáron ilyen növényneveknél vagyunk, hívd pl papucsállatkámnak, vagy amőbámnak...

:)

2010. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!