Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye szakítóok? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye szakítóok? A barátom azt mondta, hogy nem tudja, hogy megcsalna-e, ha olyan alkalom lenne. Elküldtem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad volt, ugyanezt tettem volna a helyedben.
2010. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Csak őszinte volt..De te sem voltál oda érte,ha egy ilyen mondat után szakítani tudtál vele..

Még nagyon fiatal vagy,ha ilyen szövegnek bedőlsz..

Néha nem árt őszintének lenni,vagy csak 1-1 mondattal megtudni,hogy féltékenyé tudjuk-e tenni a párunkat.

Szerintem azért mert ezt mondta még nem kellett volna szakítani..

2010. nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez nem arról szólt. sztem simán megtette volna.
2010. nov. 14. 01:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolót nem értem. Oké, értékeljük az őszinteséget, ami ez esetben egy kirúgást ér. Én nem vagyok olyan fiatal, de az a minimum, hogy a párom biztos legyen benne, hogy NEM csalna meg!

Szerintem jól tetted, hogy elküldted, kísérletezgessen valaki olyanon, akit nem zavar, ha a párja fűvel-fával, már ha végre eldönti, hogy neki úgy igazából van-e kedve félrelépni.

2010. nov. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, szakítóok-e ...ezt többféleképpen lehet nézni, nem ilyen egyszerű. 1 jó kapcsolat alapja az őszinteség. Talán a barátod őszintén nem tudja, mit tenne egy olyan helyzetben. Ebben az esetben ez nem szakítóok. Most a saját példámból indulok ki: a barátommal szeretjük egymást, és beszéltünk már róla, ki mit tart megcsalásnak. mindketten arra jutottunk hogy azt, ha érzelmek nélkül fekszünk le egy másik emberrel, nem tekintjük megcsalásnak. Valaki viszont ezt is annak tekinti. Ha te is, akkor ez tényleg szakítóok. Nem vagyunk egyformák.
2010. nov. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
OK, őszinte volt... én meg erre azt mondtam volna, hogy tedd meg... menj, keress valakit erre a célra és randizgass nyugodtan (és meglátjuk, mennyire engedi a lelkiismerete; vagy ha mégis bejön neki a másik, akkor nyilván semmi értelme a jelenlegi kapcsolatunknak). Amit megtiltasz vagy amin felhúzod magad, az a másik számára valahogy mindig hívogatóbb.
2010. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálam már a csók is megcsalásnak számít, neki meg még a szex is belefér, mindenki követ el hibát címszó alatt, és mindenkinek van egy lehetősége... Én nagyon nem így látom! mikor mondtam neki, hogy nekem számtalan alkalmam lett volna megcsalni őt, erre azt válaszolta, hogy miért voltam olyan hülye, hogy nem éltem vele, hisz fiatal vagyok... Na, bumm, püff... Az igen! Na, én ettől az embertől nem akarok semmit. Az ilyen ember elmehet a francba!
2010. nov. 14. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod a további dolgokat, még inkább egyetértek veled. Ebben a témában nagyon hasonlóan gondolkodunk. :)


Egy percre se kételkedj abban, hogy helyes-e, amit tettél.

2010. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 14. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Abszolút helyesen tetted.

18/L

2010. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!