Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanatok a parotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok a parotokkal, ha erzelmileg megcsalna? Ha massal apolna erzelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy testi kapcsolat nem tortent. De nem ertem, akkor miert kellett. Elvileg jol megvagyunk. De akkor ezek szerint megsem. Mert nekem eszembe sem jutna ilyesmi.

Nagyon szenvedek es azt hiszem, a kapcsolatunk ezt nem birja el. Raadasul epp babat varunk (varok).

Legyszi segitsetek, mert megorulok!


2011. jún. 23. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
azt kell sajnos írnom nő létemre,hogy erről sajnos nem tehet.az érzelem ha jön,akkor még ha a feje tetejére is áll,akkor sem tudja ezt megakadályzni.de gondolom szeret téged is és hűséges akar maradni,ezért is nem történt testi megcsalás.
2011. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok.amúgy ez hogy derült ki?elmondta?mert ha tőle tudta meg akkor elég gusztustalan h a terhes feleségével ilyet tesz.legalább tartotta volna magába,amég túlé lesz rajta.
2011. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis!!!!


Inkább örülj neki! Hosszú távon, ha ezt normálisan kezeled, a kapcsolatotok erősebb is lehet ettől. Én voltam ilyen kapcsolatban. Én voltam a férfi és egy nőnek segítettem, beszélgettünk, stb. A vége az lett, hogy ő megtalálta a saját elvesztett önbizalmát és heylrehozta a kapcsolatát a saját férjével. Közben persze ezerrel vonzódtunk egymáshoz, de abszolút semmi nem történt testileg.

2011. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még Bibliai standardal mérve is, a megcsalás a testi megcsalást jelenti. Ha ők "erősítik", bátorítják egymást, hát tegyék. A férjed hozzád jön haza, veled alszik egy ágyban.
2011. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az egészet bután és hisztizve reagálod le, akkor sajátkezűleg taszítod a karjaiba. Ha ügyesen, magabiztos feleségként kezeled, akkor még te jársz jól a végén. Neked fogadott hűséget és ehhez tartotta is magát.
2011. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rendhagyó eset vagyok. Az érzelmek nélküli, testi kapcsolatot még meg tudnám bocsátani, ha csak egyszer történt, de ha beleszeret valaki másba, azt nem tudnám elviselni, még ha nem is történt volna semmi.

Nekem a legfontosabb, hogy engem szeressen és ne azért legyen mellettem, mert sajnál, vagy ezt mondja a lelkiismerete, közben pedig másra vágyik. Képtelen lennék vele maradni, ha lélekben mással van.

2011. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van régről egy ellenkező nemű barát, az szerintem nem probléma. De ha hirtelen elkezd érdeklődni valaki után, akkor az egészen más.

Én elküldtem a feleségemet, mikor feltűnően sokat foglalkozott egy sráccal. Mondanom sem kell, hogy utána összejöttek. Tehát jó volt a megérzésem.

Viszont nekem vannak lány barátaim, akikről már nem mondanék le senki kedvéért. De ezek csak barátságok.


35/F

2011. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kérdező nem barátságra gondolt, mert akkor nem a "megcsalás" szót használná. Én inkább arra tippelek, hogy a párja beleszeretett valaki másba, de még nem történt köztük semmi.

De nem tudom.

2011. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. En teljes mertekben ugy gondolom, ahogy a 19.41-es valaszolo. Sokkal rosszabb, ha masra gondol, mikozben velem van, mintha testileg csalna meg. Persze azt sem szeretnem.
2011. jún. 24. 18:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja es nem tole tudtam meg, levelezesbol. De lehet jobb lett volna, ha O mondja el.
2011. jún. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!