Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a sértődésem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődésem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A barátom tegnap elment bulizni, és az egy dolog hogy nem szólt róla, a telefonja sem volt nála. Végigaggódtam az egész estét és éjszakát, hogy mi van vele. Miért olyan nehéz írni csak egy sms-t, hogy elment bulizni, nem viszi magával? Szerintetek csajozni ment? Máskor is volt már hogy felutazott Pestre, másik telefont vitt magával, és nem szólt róla, én meg hiába hívogattam az eredeti telóján hogy mit mondott neki a doki (elméletileg ott volt). Én várok sokat? Nem kell engedélyt kérni , csak jó volna ha tudnám hogy mikor mi van vele... Soha nem volt még olyan hogy nem engedtem el valahova. Egyébként tegnap lett volna a szülinapom, rám nem ért rám, viszont a haverjával jót bulizott... Szóval végképp nem értek már semmit. Hajlamos vagyok túlparázni dolgokat, most is ezt teszem?
2010. nov. 14. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy mi itt mit válaszolunk.

A lényeg egyszerűen annyi, hogy ez neked így nem jó. Ha pedig nem jó, akkor változtatnod kell, ebben tudunk talán értelmes tanácsokat adni.

Szóval leülsz vele, komolyan, és szépen elmagyarázod neki, hogy ez így neked nem jó, sőt, kimondottan rossz.

2010. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az előttem szóló mindent leírt. nem ér rá a szülinapodon? De bulizni tud?

hmm..:/

2010. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel fontos dolga volt egy másik városban, azért utazott oda már tegnap, hogy reggel ne kelljen vonatozni stb. Mondjuk buli után sem lesz pihentebb, de mindegy. Ezt már lenyeltem... Engem inkább az zavar hogy olyan nehezére esne írni egy sms-t. Másoknál hogy van ez? Szóltok a párotoknak ha elmentek bulizni?
2010. nov. 14. 13:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy "bulizós telefonja" is, azt is hívtam közben, gondoltam hátha elment valahová... Ötször kicsöngött, aztán a hívott szám nem volt kapcsolható... Nekem van egy olyan érzésem, hogy másik lány van a dologban. Vélemények? :S
2010. nov. 14. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"Másoknál hogy van ez? Szóltok a párotoknak ha elmentek bulizni?"


Azt kellene megértened, hogy ez teljesen lényegtelen. Egyszerűen ez itt és most a te esetedben nem számít.

Ha a többség azt mondaná, hogy semmi gond, nyugodj meg, ez így a természetes/normális, akkor belenyugodnál? Ez a lehető legnagyobb butaság, már bocs.

Arra koncentrálj, amit te érzel, és ne mások véleményére. Ha neked így nem jó, ne számítson, hogy másoknak jó-e. Neked nem jó és kész.

2010. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Egyébként van egy "bulizós telefonja" is, azt is hívtam közben, gondoltam hátha elment valahová... Ötször kicsöngött, aztán a hívott szám nem volt kapcsolható... Nekem van egy olyan érzésem, hogy másik lány van a dologban. Vélemények? :S


Hányszor írjuk még le? Ezt itt mi nem fogjuk tudni megmondani, nem is célunk megmondani. Leírtad, hogy neked nem jó, cselekedj, változtass rajta, tegyél azért, hogy jobb legyen.

2010. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális... Születésnapodon elment bulizni? Nem is szól neked? Sztem elég nagy dolog! Mond meg neki, hogy neked ez rosszúl esik, de semmi esetre se tiltsd meg! Ha nem veszi a lapot, én biztos kidobnám...
2010. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Soha semmit nem tiltok meg neki. Egyébként tudja hogy vele szerettem volna tölteni a szülinapom és hogy úgy alakult hogy otthon ültem egyedül...
2010. nov. 14. 13:18
 9/13 anonim ***** válasza:
hát, én levágtam volna egy rohadt nagy hisztit :D ha szólsz neki és nem változik akkor hagyd a francba...
2010. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A barátod egy p.cs, aki nem szeret. Nem is értem mit akarsz még tőle.
2010. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!