Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért jó ha fiatalabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó ha fiatalabb a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Na én egy kicsit zokul veszem, hogy a barátom mennyire odáig van azzal hogy fiatalabb vagyok tőle egy jó pár évvel. Én 31 ő pedig 38. Lehet az én felfogásom hülye, de ne azért szeressen szerintem hogy fiatal vagyok hanem a személyiségem miatt.
2010. nov. 14. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor tanulnád meg értékelni, ha otthagyna egy huszonévesért :) Örülj, hogy fiatalnak lát.
2010. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most úgy állítod be, mintha nem is lenne egy férfinak sem, ha a barátnője vele egykorú, vagy esetleg idősebb tőle. Ezt így helybó cáfolom. :)


Hogy téged mi miatt szeret a barátod, azt meg mi nem tudhatjuk. De tudod mit? Én is udvaroltam már nálam idősebb nőnek, és volt bennem valami különleges érzés. Hogy "de jó, képes vagyok vonzó lenni egy érettebb nő számára is."

2010. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Sokan jobbat szeretik, mert így a lány könnyebben felnézhet rá. Könnyebb átvenni a tapasztaltabb férfi szerepét. Bár nekem az is teljesen megfelel, ha csak 1-2 év van köztünk..
2010. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan veszed, hogy a korod miatt szeret? Attól, hogy szereti a korod azért ez édes kevés egy kapcsolathoz.
2010. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a kérdezőnek, nem azért kell szeretni valakit, mert fiatalabb vagy idősebb nálunk, hanem azért,mert hasonló képpen gondolkozunk, mint a másik vagy ugyanazok a céljaink stb.
2010. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem jó.19/F
2010. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!