Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok arról, ha van barátnőtök, akit nagyon szerettek, de nincsenek barátai? 17/L

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve együtt vagyok a barátommal, szeretjük egymást. Neki vannak régi, igazán nagyon jó barátai és sok egyéb barátjai. Az utóbbiakat én is ismertem (közös szórakozóhely), kedvelnek, de ennyi. Mit gondolhat arról, hogy nekem nincs egy barátom sem, akit tényleg barátnak nevezhetnék? Egyáltalán észreveszi-e, foglalkozik ezzel?

A közös "törzshely" miatt a barátok közössé váltak, de kettesben egyiket sem tudnám elképzelni elhívni mondjuk shoppingolni.


2011. okt. 26. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

voltam már ilyen kapcsolatban és megkell mondjam megnyugtató hogy szinte bármikor ráérsz mert nem xy al van dolgod de neked rossz lehet h ninncs kivel megbeszélned a barátod dolgait aki ne mondaná vissza :S

20/F

2011. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

nem ügy, nekem sincsenek. egyetlen darab sem.

szerintem ez nem kéne hogy számítson.

2011. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Walk With Me ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat a két félről szól, nem azoknak a baráti köréről.

Nekem sincsenek barátaim, mert így alakult, és barátnőm sincs, de próbálom úgy felfogni, hogy örülne neki ha ahelyett, hogy a haverokkal söröznék vagy meccset néznénk, inkább Vele törődnék. :D

2011. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim, de még haverjaim sem. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Engem szeressen és ne a haveri körömet.
2011. okt. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy mondják. Azért azt hozzáteszem az elsőhöz, hogy nem kellene a "barátja dolgait" folyton megtárgyalnia valakivel. Jó, ha valami nagy gond van, és tanácsra van szüksége, akkor esetleg. De egyébként szerintem tiszteletlenség.
2011. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez inkább fordított helyzetben okozna problémát, mert a nő azt látná, hogy a pasija egy töketlen kutya! Neked ez annyiból okozhat gondot, hogy mivel csak közös barátaitok vannak, nem tudsz a párodnak mit mesélni. Nincsenek saját sztorijaid a saját barátaidról és később nem lesz közöttetek kommunikáció.
2011. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Azért nem hiszem, hogy megszűnik köztünk a kommunikáció, ha nem tudok a barátaimról mesélni.
2011. okt. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!