Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb fiú. Mit tehet a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiú. Mit tehet a lány?

Figyelt kérdés
Esetleg voltatok már ilyen helyzetben? Vagy ismertek ilyen sztorit? Nem az érdekel, hogy ciki-e, meg ilyesmi, az nem érdekel. Csak nekem az az elméletem, hogy egy fiú eleve nem "mer" olyanra gondolni, hogy egy idősebb lány érdeklődne iránta. Vagy szerintetek ha látná az érdeklődést, kezdeményezne, ha neki is tetszik a lány? Bármilyen tapasztalat jöhet, tanács...a korkülönbség nem túl nagy, 1,5 év.
2011. okt. 22. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Véleményem szerint a 1,5 év simán belefér. Könnyen előfordulhat, hogy még tetszeni is fog neki ;)
2011. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
szerinte ha tecik vagy szereted akor nem számít az a pár év. Hány évesek vagytok?
2011. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 DiMalto ***** válasza:
67%
1,5 éven mit parázol? menj oda és kész,röpködni fog örömében.........
2011. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

nekem szinte mindig csak kisebb barataim voltak az utolso 5 evvel volt fiatalabb es nem amiatt szakitottunk mert o kisebb mnt en egyikkel sem


az a 1.5 ev az siznte semmi, persze most attol fugg, hogyha te 15 eves vagy akkor es 13.5 eves fiu az meg kicsi gyermek pl. es ciki lenne

2011. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az 1,5 év nem olyan nagy dolog, max. akkor ha pont "elválasztó év" pl. gimnázium-egyetem, egyetem-munka között, mert akkor elvileg könnyen "szörnyülködhetnek" a barátok/barátnők, "juj, egy kicsi gimissel/egyetemistával jársz". De ezt leszámítva szerintem nincs gáz.


Amúgy nekem egyszer (én akkor 21 ő 24) volt egy 3 évvel idősebb barátnőm, de az a kapcsolat nem volt az igazi, és ebbe a korkülönbség is bejátszott. Inkább úgy tudnám leírni, mintha tudat alatt zavarta volna a lányt (és a barátok/barátnők szurkálódása sem jött jól), emiatt folyamatosan bizonyítási kényszerben voltam, ha valami apróságot nem úgy csináltam, ahogy ő kigondolta, akkor már ment a veszekedés...


Amúgy a fiúk többsége "mer" arra gondolni, viszont az is tény, hogy a lányok többsége inkább apakomplexusos (inkább egy 10 évvel idősebbel járnak, mint egy 1 évvel fiatalabbal).

2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Miaz hogy nem mer? :D

Én még 15 évvel idősebbet is összeszednék.

Jó kis MILF :))

Szóval csak rajta

2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) amúgy én 17, ő 15 (lassan 16). 20:23 - na ez a másik, sokan mondják, hogy biztosan örülne egy fiú ilyen helyzetben, de ebben sem vagyok teljesen biztos. igazából a helyzettel már megbarátkoztam, csak nem tudom mit tegyek. vagy hogy tegyek-e valamit.
2011. okt. 22. 20:35
 8/20 DiMalto ***** válasza:
67%
17 évesen kár gondolkodással tölteni az idöt,amihez (akihez)kedved van tedd meg.....élj és kész! /16 évesen 19 éves bnöm volt, és piszok büszke voltam rá/ :))))))))))
2011. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát véleményem szerint egy 15 éves fiú értelmi szintje 13-14, egy 17 éves lányé meg lehet 18-19 is. De ez csak az átlag szerintem, lehetséges, hogy az a fiú épp érettebb, vagy te nem vagy érettebb a korodnál. Én valószinű, hogy örülnék neki első látásra, de ha belegondolnék nem hinném hogy meg tudnék felelni egy 20 éves lánynak. (annak ellenére, hogy fiú évfolyamtársaimat látva érettebbnek tartom magam az átlag 18 éves fiúknál)


18F

2011. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom még mennyire érett, de szerintem ebből nem lenne gond, vagyis hogy nem tudna nekem megfelelni kapcsolati téren, mert én sem vágyom egy nagyon felnőttes kapcsoaltra, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam, szóval az igényeink simán lehetnek egyformák. Egyébként úgy veszem észre, eléggé ragadnak rá a lányok (a korosztálya főleg), ez is kicsit elriaszt :/
2011. okt. 22. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!