Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerethet engem? - többi lent -

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk. Pár hónapig csak haverként találkoztunk, majd valahogy egymásba szerettünk. Már több mint egy hónapja járunk. Minden tökéletes, ugyanazokat szeretjük, napokig is tudnánk akár a semmiről is beszélni, sohasem veszekedünk. Egy probléma viszont van. a szex nem az igazi... sajnos nagyon sok stressz ér, (mind a családomban, mind a munkahelyemen) és a szerszám nem működik mindig rendesen.. Már párszor voltunk együtt, és mindig gondoskodom róla hogy neki jó legyen akárhogy is. De neki ez kevés. Mondtam neki hogy elköltözöm (amúgy is megtenném) meg munkahelyet váltok, mert tudom hogy a sok stressz játszik közre. Persze ez időbe telik. Mondta hogy ad pár hetes határidőt, ha addig nem rendeződik a szexuális életünk akkor szakít, mert neki az kell ha valaki minden másnap teljesen ki tudja elégíteni. ezzel nincs bajom, de ha valaki igazán szeretne akkor tudna várni míg minden rendeződik nem? Vagy az "igaz szerelem" csak egy mese? Én nagyon szeretem, és nagyon sok mindent meg tudnék tenni érte. De úgy érzem hogy ez nem kölcsönös... főleg ha belegondolok, hogy a sikertelen együttlétek után összeveszik velem, meg sokszor felhozza a témát hogy nem vagyok igazi férfi... Érdemes küzdenem érte?

23/F


2010. nov. 14. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lány, igazán. Én a helyedben otthagynám, ajándékba esetleg hagynék neki egy vibrátort :|

N

2010. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból, minél gyorsabban!Nálunk az első pár hónap ilyen volt, mint nálatok, mégsem fordult meg a fejemben, hogy ezért elhagyom a páromat...és milyen jól jártam:)
2010. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szeret téged.

Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha én szeretek valakit, nem viselkedem így vele.

Sőt...

Egy érzelmileg érett, intelligens nő még akkor sem kritizálja a férfi szexuális képességeit, ha nem szerelmes, mert evvel akár mély önértékelési zavarokat is okozhat.

23 évesen igazán tudhatná, hogy ez mennyire érzékeny téma egy férfinál...

Egy szó, mint száz, szerintem szakíts vele, mert (mivel csak a halál biztos) 99,999999999999 százalék, hogy nem szeret téged.

Emellett egy éretlen, érzéketlen p*csa (bocsánat, de találóbbat most nem tudok mondani róla...).

2010. nov. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még annyi tartozik a dologhoz, hogy napi rendszerességgel szekál ezzel a témával, mikor mondtam neki hogy azért ennyire nem kellene, mert nem esik jól nekem, annyit mondott hogy "ha már neki nem lesz jó a szexben, akkor legalább ennyi örömöt hagyjak neki hogy szekálhat ezzel"

Itt nagyon furának éreztem hogy az okoz neki örömöt hogy engem megbánthat...

Tudom, én is gondoltam a szakításra, de nagyon nehéz, mert szeretem :(

2010. nov. 15. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy nehéz szakítani, ha szereted, ezt elhiszem, de sajnos ő cseppet sem szeret és becsül téged.

És biztos nehéz ilyet hallani valakiről, akit szeretünk, de számomra az derül ki mindebből (ahogy ezelőtt is írtam), hogy ez a lány vagy végtelenül éretlen, vagy iszonyatosan buta, sőt mi több, primitív. Esetleg mindkettő... L/23

2010. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( az a baj hogy lehet igazad van.... ezen még sokat kell gondolkodnom, mert az egyik felem tudja hogy jobb lenne külön, a másik viszont ragaszkodik Ő hozzá... jaaaaaj de nehéz ez :(((
2010. nov. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!