Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elképzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni, hogy engem bárki szerethet. Miért?

Figyelt kérdés

Teljesen kész vagyok lelkileg.. Soha senki nem hallgat meg, nem ad tanácsot, persze tőlem elvárják.. Nem tudom elképzelni, hogy valaki értem éljen.. Mit tehetnék ez ellen?? Azt hallottam, hogy ez nagy baj... :((

Kérlek segítsetek!


2011. júl. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát igen, ez elég nagy baj: kamasz vagy. Ennyi. Gyilkold meg magad.
2011. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
22:56: leírtam már 100x de leírom 101edszerre is. Az élet tele van lehetőségekkel, míg a halál végleges. Mellesleg a kérdező kérdésére válaszolva: Hidd el hogy lesz olyan, én is ezt éreztem sokáig, lett egy barátnőm, és most meg úgy néz ki hogy vége, de ez már más tészta.
2011. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert...!
2011. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy ;)
2011. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18
2011. júl. 20. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert gondolod ezt, mert nem szereted magad. De ez valtozik majd, ne aggodj.
2011. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, ahelyett, hogy azon gondolkozol, hogy szerethető vagy-e, javaslom, koncentrálj inkább a másikra. Az emberek egoisták. Ne foglalkozz ezzel ennyit, ismerkedj, barátkozz, a másikra figyelj. Az a baj, hogy az emberekkel nem történik semmi, túl sok idejük van értelmetlen dolgokon agyalni. Mindenki szerethető, mindenki, még te is.
2011. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!