Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mivel lepnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mivel lepnétek meg a párotokat második évfordulóra?

Figyelt kérdés
pasik is megírhatják,hogy minek örülnének
2010. nov. 15. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy órára gondoltam, ilyen férfi menőre :P nem tudom hogy mondjam, vagy nyaklánc :) és este egy sexi fehérneműben elcsábítanám, megmaszíroznám mindenhol , leönteném a testét mézzel és lenyalogatnám tetőtől talpig,és közben ragadnánk :P kicsit furcsa, de ... hát majd írjátok meg a reakciót :D
2010. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy parfümöt és egy cuki bögrét adtam neki xD
2010. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is közeleg,eddig én is csak a saját fehérneműs produkciómban vagyok biztos,csak én csokival akarom leöntni. xD Meg majd főzök neki vmi ISTENIT. :)
2010. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
én ba**ással+szopással!
2010. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én a barátnőmtől egy nyakláncot meg egy kis medált kaptam a medál olyan hogy egy nap és egy félhold van egybe amit szét kell törni és a nap nálam van a hold pedig nála így ha a napomra nézek mindig ő jut eszembe... :)
2010. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretnék páromnak valami parfümöt venni meg ékszert, gyűrűt nem merek, hátha azt hiszi meg akarom kéretni magam :) vagy viszonoznia kéne valamivel, én karácsonyra gondoltam, mert messze van szülinapja

és még csak fél éve vagyunk együtt :)

Én sosem ondom meg neki mit szeretnék, bár nekem akar örömet okozni, de szerintem az a lényeg, hogy ő mit szán nekem, legyen őszinte ajándék, és arról szóljon, hogyk ifejezze vele érzelmeit, sose mondom meg mire van szükségem, nem akarom kihasználni. Én is meglepit veszek neki, nem kérdem tőle, hogy mit szeretne, tudom hogy minek örülne, mindennek, amit tőlem kap :)

Valentinra, vagy ha egy évesek leszünk, akkor meg kap tőlem valami szivecskés dolgot, lehet szív alakú csokitorta, mert azt imádja,

meg ha lesz közös képünk, akkor bekereteztetem és neki adom :)

de mindig szeretnék neki parfümöt adni, amit imádok egy pasin, tudom hogy mi az ami neki is tetszene, de minfdig más parfümöt fogok neki venni

Lamborgini, Armani

női parfümbe meg szerintem ezek a jók: Jet Femme, To Day To Morro Always, Enigma, Senses /Mystic

2010. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én előhivatnék magunkról egy képet...jó nagyot, bekereteztetném, aztán kitehetné a falra (:
2010. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!