Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon boldog vagyok vele,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon boldog vagyok vele,1 egészen pici gond van csak. Meg egy kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

1 hete jöttünk össze a barátommal. Előtte nagyon sokáig ismerkedtünk. Már az ismerkedős időszakban is éreztem hogy szeret. 1 4 napja ki is mondta, azóta mégegyszer:) Na a lényeg, hogy folyamatosan érezteti, minden mozdulatából és tekintetéből érzem.

De ha valaki elolvasná azt a pár sms-t, amit írt, nem mondaná meg, hogy szomszédi viszonynál több van köztünk...Sms-ben még annyit sem írt hogy csók, hiányzol, semmi ilyesmi. Pedig este azért jól esne egy-egy ilyen üzenet. Direkt nem mondom neki, nem akarok követelőzni. Nem tudom, hogy ez gond-e. Kicsit azért rosszul esik.


És egy kérdés? Én tegnap mondtam ki először, hogy szeretem. Szerintetek ez hamar volt? (1 hónap ismerkedés, 1 hét "járás"). És szerintetek nem baj, ha ezentúl is mondom itt-ott? Ettől nem érzi úgy, hogy na akkor révbe ért és nincs semmi dolga?


2010. nov. 15. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

helóka


na, írtad, hogy nem ír kedves dolgokat. Te szoktál neki? És ha igen akkor arra sem válaszol "szerelmesen"? Egyébként én akkor aggódnék, ha mikor veled van akkor nem beszél úgy, és mikor írogat akkor meg igen. Tehát örülj neki, hogy előtted a szemedbe mondja, hogy szeret.


A második kérdésedre:


Ha tényleg úgy érzel, akkor nem túl korai. És hidd el, még jobb lesz neki, és jobban fog kedveskedni :D

2010. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy minden pár iylen nyálas puszi-puszi pár legyen. Ne essék félreértés, nem itélem el az ilyeneket. Lehet hogy ő nem az a puszi, csók, ölellek fajta.
2010. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösziii:)

Nem, én sem írok neki semmi olyat, személyeset, a telefont csak arra használjuk, hogy megbeszéljük, mikor találkozunk. Minden fontos élőben hangzik el.

Igazad van, az tényleg gáz, ha személyesen semmi extra, msn-en, sms-ben meg te vagy neki a múzsa...Hát igen.

2010. nov. 15. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Csak most mondtad neki, hogy szereted, akkor miért írna olyan SMS-t neked, amelyet kívánsz?? Írj neki te valami szépet és tuti válaszolni fog neked... Ha szereted az nem ciki és nyugodtan éreztetheted, mondhatod neki, sőt kell is! De ne 5 másodpercenként! És tisztázd magadban, hogy valóban szereted-e és ki az, akit szeretsz!

2010. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jankanna!

Hát ő nagyon kimutatja az érzéseit felém, szóban is (de nem ömlengéssel, hanem odafigyeléssel, kedvességgel), folyton ölel, simogat.

2010. nov. 15. 16:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még,úgy várom a válaszokat! :)
2010. nov. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!