Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-18 éves lányok, őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányok, őszintén, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett, én is csaj vagyok, de a két lehetőség közül melyiket választanátok?

Nem túl helyes (nem is ronda) pasi, kva drága BMW-vel

vagy

Helyes pasi régi Suzukival

Nálam mindenki izél hogy miért nem pénzes BMW-s csávókkal kavarok, de én nem ezt veszem figyelembe egy pasinál. Ti hogy vagytok ezzel? Az oldal anonim, úgyhogy csak őszintén.:)


2010. nov. 16. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

hát őszintén én előbb megismerném őket, és a kevésbé nagyobb s*ggfejjel:D

de ha csak ezt a két "tulajdonságot" nézzük én is a helyesebbet választanám, ami szintén olyan felszínes mintha a pénzest, de nekem fontosabb hogy bejöjjön a pasi mint a kocsija.

2010. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?

1.nem érdekel hogy mennyi pénze van. nem érdekel ha nem k*rvahelyes:D elöbb ismerek meg egy olyan srácot akiről nem tudom hogy milyen az anyagi háttere,minthogy kutakodnák a pénzes helyes pasik után. én ez alapján nem döntök :)

2.mért törődsz mások véleményével ha neked nem olyan a stílusod mint nekik?:)

2010. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Csak sok ismerősöm jön azzal amikor elhajtok BMW-s meg AUDI-s meg mit tudom én milyen pasikat hogy miért? Pedig sokkal jobban mutatnék egy olyan kocsiba, mint barátoméba.. és nem tudtam hogy tényleg ez lenne a meghatározó náluk? Kíváncsi voltam Ti hogy vagytok ezzel, különben igen, elég kevés infót írtam le a 2 srácról.:) De e kettő alapján válaszoljatok kérlek!:)
2010. nov. 16. 14:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a belső értékeik alapján tudnék csak dönteni. De általában a pénzes pasik menő autóval nem jönnek be. A helyesebb fiút választanám.
2010. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha nincs autója, már nem is ember?
2010. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Dehogy is!! Csak most ez a két verzió aktuális a kérdésemhez!:) Barátomnak sem volt első 2 évben, mégis szerelmes voltam/ vagyok belé.:)
2010. nov. 16. 14:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Mármint nem dehogy is hanem dehogy nem!:D
2010. nov. 16. 14:42
 8/16 199303 ***** válasza:

kérdezö az utolso két komented jol öszekuszáltad na nem baj:D

h a kérdésre is válaszoljak. engem nem érdekel h menyi pénze van nem az alapján döntök h egy nagyon drága BMW-je van vagy pedig egy Suzukija. nekem inkább az számit h mijen maga az ember belsöje:) nálam a pénz nem meghatározo:) na meg a mosttani barátom nem is a világ leghelyesebb pasija meg nem is olyan hü de gazdag. hanem egyteljesen átlagos srác:) de én igy szeretem öt:)

17/L

2010. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Iiigen tudom, kicsit belekavarodtam.:D Én barátom is átlagosnak mondható.:) Bár szerintem nagyon helyes, de a szerelmes ember elfogult.:) Köszönöm a válaszokat, örülök hogy nem az ismerőseim gondolkozás módja az általános!:)
2010. nov. 16. 14:55
 10/16 anonim ***** válasza:
17-18 éves lányokat még nem szokta érdekelni annyira a vagyoni helyzet. Ők csak és kizárólag külső alapján választanak.
2010. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!