Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Őszintén melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Őszintén melyiket választanátok? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

1. Egy olyan férfivel élni, akit nem szeretsz viszont rengeteg pénze van, mindent megkapsz, semmit sem kell tenned.


2. Álmaid lovagjával igaz szerelemben, viszont szegénységben (mindennapi megélhetés sincs biztonságban)


Melyik? Kort légyszi! Köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 15. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sokan kipróbálnák mind2-t nagyon vonzó az első, de mivel szerelmes vagyok én is ezért azt mondom hogy 2
2009. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár fiú vagyok, miért ne válaszolhatnék.. Szerelemmel minden akadály leküzdhető, szüleim is közel 10 éven át alig ettek, de megteremtették az én általam megismert otthont és immáron jól élünk. Kitartás kérdése az egész.


BAROKK

2009. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem hogy valakinek álmai lovagja lehet egy olyan férfi aki képtelen megteremteni a családja mindennapi megélhetését... Mert azért egy minimális szintet nem olyan nehéz elérni, csak néha keményen meg kell dolgozni mindenért.
2009. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok már a pénzt tartják a legfontosabbnak, de szerintem hülyeség, ha igazán szeretsz valakit nem az anyagi körülmények a legfontosabbak, hanem ő és a szerelem. szóval a második =)
2009. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nos lány vagyok 17éves. Gondolom van egy lány aki vacilál hogy kit válasszon. Nem tudom melyik lehetsz te, de szeritem a lány felfogásán fog mulni a választás. Tegyük fel az elsőt választanám ugy lennék vele h megvan mindenem hátha idővel beleszeretek. A másodikat pedig azért választanám mert a szerelem annyira jó és különleges érzés, megfoghatatlan. És tényleg a szegénység ellen lehet tenni! Öszzességében azt hiszem a 2.at választanám:)
2009. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2.

17/L

2009. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

2--- a kamu érzelmek nem vezenek sehova, és minek a pénz ha szerelem, szeretet nincs!-

16

2009. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
egyszerre a kettőt!
2009. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Pontozzatok le, de én az elsőt választanám.

Szerethetem akármennyire a párom, ha a mindennapi megélhetésünk sincs biztonságban, az előbb-utóbb biztosan a kapcsolat rovására megy. Persze, fontos a szerelem - de szerintem nem minden esetben elég.

2009. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ebben a helyzetben, kb egy évvel ezelőtt, választhattam szerelem vagy pénz között.

Párom akkoriban nagyon nem volt jó anyagi helyzetbe, önhibáján kívül, munkahelyén volt egy pár hónapos gond, hiába dolgozott pénzt nem kapott. Barátaim által találkozhattam egy sráccal, aki megadott volna nekem mindent nagyon jó munkája volt, saját háza, kocsija, és még csak 25 volt. Szerelmet választottam, inkább kiáltam a párom mellett, segítettem neki anyagilag, belőlem élt 3 hónapig, de nem bántam meg, ha vissza mehetnék a múltba, úgyanezt tenném.

2009. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!