Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő backstab! Megesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő backstab! Megesett már néhány emberrel rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Behívtak mindkettőnket kihallgatásra, egy ügyben. Mindketten tanúk voltunk, egy haverja/haverom volt a gyanúsított, drog.

Én a barátnőm mellett kiálltam, sráccal kapcsolatban nem mondtam semmit (sem hazugságot, sem igazat, voltaképp annyira nem ismerem, haverom). Ő viszont mindkettőnket bemártott, úgy értve, hogy nem tudja, hogy nekem van-e közöm a srác drogügyéhez, de lehet, mert jóbarátom ( csak haverom, mellesleg, és ez csapta ki a biztosítékot, mert nekem soha nem volt a haverommal kapcsolatban ilyen ügyem, közöm nincs az ilyen dolgaihoz, de nem is túlzottan érdekel), és hogy neki (barátnőmnek) nincs köze a drogügyemhez, ha van, mert igazából nem is ismer (!!!), csak kavart velem.

Azért ez nagyon fájt, mert többször behívtak ezután kihallgatásra, eléggé megkeserítették az életem - persze a lány azóta nem elérhető. És ami legdurvább, azért 4 hónap után ezt nem várná az ember attól, aki a barátnője, akit szeret.

Csak szerintem gusztustalan, hátbaszúrós cselekedet volt ez?


2010. nov. 16. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Backstab :D Csak nem tán Heavy Tropoers-t hallgatsz?


Egyébként meg hagyd ott a fenébe, az ilyen az nem barátnő.


Ajánlott zenei anyag:

Heavy Troopers - Backstab

:D

2010. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőmről kiderülne, hogy a haverjainak drogügyei vannak/voltak, és emiatt behívogatnának a rendőrségre, én sem tettem voltam mást, mint a barátnőd tett. Senkinek sincsn szüksége zűrös párkapcsolatokra, meg havarokra.
2010. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: nem, nem ismerem :) Hát ezen a véleményen vagyok én is. Hátbaszúrt. Én csomószor falaztam neki, mikor sáros volt (persze nem ilyen durva dolog, mint ez az ügy), meg kimentettem a sz*rból, ő meg még nagyobb sz*rba kever.

Második: csakhogy ez a srác az ő haverja is... Másik, hogy akkor büszke lehetsz magadra, igazán számíthat rád a kedvesed. :)

2010. nov. 16. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

"Második: csakhogy ez a srác az ő haverja is... Másik, hogy akkor büszke lehetsz magadra, igazán számíthat rád a kedvesed. :)"


Az ő haverja is, na és akkor mi van? Volt a haverja csak, nem? Nekem nem kellenének olyan haverok, akiknek a drogügyei miatt engem idéznek be a rendőrségre.


Neken nicsen "kedvesem", ez úgyis olyan hülye kifejezés.

Nekem szerelmeim voltak - perpillanat nincsen. De tudod: madarat tolláról, embert barátjáról (haverjártól).

2010. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!