Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus ötlet, vagy meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus ötlet, vagy meglepetés 2. évfordulóra?

Figyelt kérdés
megszeretném lepni a barátnőmet valamivel.előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 16. 21:14
 1/5 anonim válasza:
szerintem olyannal tudod meglepni ami a kapcsolatotokba újdonság lehet:). Pl ha szereti a verseket mondasz neki egyet, vagy írsz vagy bármi olyat amit még nem tettél meg érte,de érezheti hogy ÉRTE csinálod:)
2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típusúak vagytok, szeretitek-e a nyálas dolgokat, vagy inkább az egyszerű dolgokat, kevés érzelemmel, vagy sokkal...Szóval így nehéz. Attól is függ mihez szokott hozzá, szoktál-e neki pl virágot vinni, vagy szoktál-e főzni, vagy amiket még leírok azokat szoktad-e. Mert ha igen, az úgy nem olyan izgi, így olyat váálassz, amit nem csináltok olyan sűrűn..

Lehet hogy sablonosak lesznek, de nem baj :D. Szóval pl:

egy csokor virág

főzés/sütés

étterem

masszázs zenei aláfestéssel

ágyba reggeli (egy szál rózsával pl :P )

ékszer

valami szivecskés plüss/csoki/süti

fényképalbum a képeitekkel, esetleg idézetekkel, vagy bizonyos szavakkal/mondatokkal, amiket csak ti értetek pl

egy közös kép rólatok valami aranyos kis képkerettel, pl olyan amit az asztalára fel tud állítani

2010. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Én ennyi idő után eljegyzésre gondolnék, ha nem vagytok túl fiatalok.

23/L

2010. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh valami ilyesmit láttam valakinél, hogy egy gyűrűtartóban benne egy szivecske alakú műanyag lemezecske, a gyűrű helyett.

Én ezt átfejlesztettem arra aminek örülnék:)

A gyűrűtartóban egy gravírozott gitárpengető (gravírozva név és/vagy dátum) :) de hamondjuk nem szeret gitározni, de monsjuk van valami más, vagy esetleg maradtok az eredeti szív alakú lapocska ötletnél, az is tökéletes: ) nézz utána hol lehet ilyet beszerezni.:)

2010. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is 2 évesek leszünk,de én lány vagyok.Adok neked pár tippet,amiket a párom megcsinált és iszonyatosan örültem nekik!

-Rakj ki egy idézetet szárított virágokból vagy -rózsaszirmokból

-Főzz neki valami finomat,vagy süss sütit (ha nem tudsz főzni,kérd meg anyukádat hogy segitsen vagy üsd be a googleba hogy egyszerű receptek)

-Csinálj neki Windows Movie Makerben egy videót az elmúlt 2 évetekről

-Csináltass neki egy párnát,bögrét,törölközőt stb.amin a képetek van

-Csinálj egy óriási fotómontázst a képeitekből

-Csokor rózsa (szerintem nincs is olyan lány aki ne szeretné)

-Nem tudom hol ünnepeltek,nálatok vagy náluk,de ha náluk akkor beszéld meg szüleivel hogy míg nincsen otthon a bnőd,elő szeretnéd készíteni a terepet (rózsaszirom,pezsgő,esetleg csinálhatsz csokifondüt! Lehet kapni Kikában és ilyen helyeken csokifondükészítőt,veszel mellé csokit,pár gyümölcsöt és tökéletes)

-Csinálj egy albumot (ne hagyományos albumot,hanem vegyél egy vastag borítós sima lapos füzetet,rakosgasd bele a képeiteket,mellé idézeteket)

-Vágj ki kartonpapírból szívecskéket,de nagyon sokat,és szórd tele a helyet,ahol ünnepeltek (lehet gyerekesnek hangzik de élőben nagyon szép)

-Ha komoly a kapcsolatotok akár vehetsz neki egy gyűrűt is.Nem muszáj eljegyezni,elég ha csak veszel neki egy gyűrűt.Én ennek az ajándéknak örültem a legjobban. ( ha nem szeretnél gyűrűt,nyaklánc,karkötő,óra)

-Elviheted valami szép romantikus helyre (akár egy étterem,vagy a szabadban)

2010. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!