Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha velem van, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha velem van, én vagyok az istennő, ha nincs velem mások az istennők. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Rengeteget(!) beszél közös jövőről, együttélés, később család, de más csajokkal szemez, flörtöl mindig és mindenhol.

Olyan érzésem van, mintha igazat mondana, amikor velem tervez, és mégis mintha nem akarná.

Lehet hogy ő sem tuja még magában mit akar.

Így meg én sem tuom hogy számíthatok e rá komolyan.

A szakításon kívül várok ötleteket mit tegyek, vagy mitől lesz egy bizonytalan pasi bizonyos önmagában, hogy döntsön végre?

megbeszélést ne javasoljatok, mert csak szépeket mond, a szemezgetést meg alanyi jognak tartja.


2010. nov. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet még szabadság kell neki...Vagy csak jó érzés neki másokkal flörtölni önbizalmat ad neki...de néma gyereknek anja se érti a szavát
2010. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos úgy is gondolja! Viszont a leírtak alapján Te jobban ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, mint ő.

Egy próbát megérne az is, hogy Te is szemezz srácokkal, beszélgess másokkal is, az ő jelenlétében.

Ha menni akar, mondd, hogy mindjárt, és folytasd a beszélgetést. Fontos, hogy várd meg, ő elkezd-e beszélni róla, tesz-e megjegyzést az illetőre.

Legyen sok közös élményetek, öltözz, beszélj és nézz ki úgy, hogy felnézzen rád!

2010. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

extra féltékeny típus én nem szemezgethetek, sőt meg sem szólalhatok, hacsak meg nem kérdeznek

nekem is úgy tűnik, hogy én jobban ragaszkodom

hogy felnézzen rám ez nagyon jó ötlet, viszont én azt szeretném, ha a lehető leg esetlenebb vagyok is épp, akkor is vállaljon

tehát semmiképp nem akarom praktikával befolyásolni ami nem én vagyok

sőt egyáltalán befolyásolni nem akarom

szeretném ha ő magát látnám, nem az én munkám eredményét, hogy mit akarhat teljesen magától

erre nem praktika a megoldás

kár, hogy a havejai, vagy bárki nem besúgó :)

senki nem tud, vagy nem mond nekem semmit

egyedül csak a huga mondta, hogy szeret engem

de ez jóindulatból is lehetett, mert honnan veszi azt nem mondja

más ötlet?

2010. nov. 16. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Tizenéveseknek tippellek benneteket! :)?Mennyi ideje vagytok egy pár? Milyen barátai vannak? Milyen társaságotok van, milyen eseményekre jártok, milyen programjaitok vannak? Milyen kapcsolata van a Te barátaiddal? Milyen a Ti kettőtök kapcsolata, ha ilyen egyoldalú elvárások vannak a részéről?

Addig míg kellesz neki, addig Te ne is barátkozhass, míg ő azért még keresgél, ismerkedik, "válogat".

Igen, ebből az következik, hogy még nem érzi biztosnak, tökéletesnek a kapcsolatotokat.

Gondolkozz el, miért? Mi hiányzik, vagy mi nem elég jó neki ebben a "barátságban"?

"...hogy felnézzen rám ez nagyon jó ötlet, viszont én azt szeretném, ha a lehető leg esetlenebb vagyok is épp, akkor is vállaljon..."-édesem, ne erre építs, mert akkor az életben nem tudsz megállni a lábadon, ha elmegy, akkor keseregni fogsz, és nem arra törekszel majd, hogy igenis Te értékes kis csaj vagy, és tudsz másik barátot találni magadnak!

"...tehát semmiképp nem akarom praktikával befolyásolni ami nem én vagyok,..."- Miért, Te nem adsz magadra, ezt Te praktikának tartod? Nem nézegeted az ápolt elegáns nőket? Nem nézed, hogy mi állna jól Neked? Nem veszed észre, ha megnéznek, és elismerő pillantásokat látsz? TÖREKEDJ RÁ! Ne sok ruhád legyen, de azok szépek legyenek, vagy vásárolj majd úgy, hogy azt a darabot több helyre is fel tudd venni!

"...sőt egyáltalán befolyásolni nem akarom szeretném ha ő magát látnám, nem az én munkám eredményét, hogy mit akarhat teljesen magától erre nem praktika a megoldás

kár, hogy a havejai, vagy bárki nem besúgó :)

senki nem tud, vagy nem mond nekem semmit ..." EZ ROSSZ!

Ne miatta csináld, hanem Magad miatt! Micsoda??? Te a barátaival és a hugával próbálkozol? Meg ne tedd többet! Sőt, most éreztem rá arra, hogy Te megakarsz felelni mindenkinek, mert attól függ szerinted, hogy megmarad-e a pasid!!! Kicsim! Ez nem ezen fog múlni hanem rajtad! Csak rajtad!

Máskor konkrétabb problémát is beírhatsz ide, amiről írhatnak a sorstársak, hidd el, ez nem csak a Te hiedelmed, sok más lány is örlődik ezzel a problémával.

2010. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tizenéveseknek tippellek benneteket! :)?Mennyi ideje vagytok egy pár? Milyen barátai vannak? Milyen társaságotok van, milyen eseményekre jártok, milyen programjaitok vannak? Milyen kapcsolata van a Te barátaiddal? Milyen a Ti kettőtök kapcsolata, ha ilyen egyoldalú elvárások vannak a részéről?

köszi a választ

1,5 éve vagyunk együtt, az ő barátai is komoly kapcs-ban élnek, baráti összejövetelekre járunk, a körben az a menő, ha valaki bordog huzamos kapcs-t tud felmutatni, senki nem csajozós, de mintha a párom csak ezekre a társadalmi nyomásokra lenne felém normális, abból gondolom, hogy a sunyiság ha benne van (flörtök), nekem nincsenek barátaim(ill. máshol élnek-másik város, külföld stb)a kettőnk kapcsolatában ő a dominánsabb, néha olyan, mintha az apám lenne, nem merek elmondani pár dolgot(pl ha melohelyen leszid a főnök, elmesélném, az lenne, hogy ő is leszid és igazat ad a főnöknek, tehát nem megosztható pár dolog)

24-27 évesek vagyunk. nem is gondoltam, hogy ilyen gyerekesnek tűnnék....

a praktika alatt azt értettem, hogy legyek magabiztos, tudatos nő a szépség mellett is, hogy felnézzen rám, de én általában "álmodozó, mindent kipróbálok, nem tudom melyik jön be" típus vagyok és nem szeretnék mást mutatni, mert észre vettem többször kialakul az, amikor anyáskodom felette ezt néha mintha elvárná, nekem meg férfi kell

igen, adhatnék a külsőre is, de most meg vagyok lőve a pattanásokkal, meg a rövid hajjal sem sokat kezdek.ok szép ruhák, van egy pár jó.

azért nem tudok rajta eligazodni, mert pl előző pasimon simán látni lehetett, hogy totál szeret/szerelmes nálunk meg én vigyorgok néha idiótaként és nem ő.

de szeret, csak én lehet jobban.

hát nem tudom azt érzem őbenne van egy kisördög, és nem tudom ez irányítja őt, vagy az esze (társadalmi megfelelés kéynszer)szóval, hogy merre van az igazi énje.

2010. nov. 17. 18:04
 6/6 A kérdező kommentje:

így elgondolkodv, hogy mi hiányozhtat neki a kapcs-ból a rosszfiús szabadság

de ha ezt totál megadnám, szerintem palira venne

kell, hogy egy kis tartás legyen a nőben, hogy vele nem tehetnek meg bármit

csak az a kár, hogy nála ezt folyamatosan éreztetnem kell, ahelyett hogy magától belülről tisztelne

2010. nov. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!