Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy tegnap este még azt mondta a férjem, hogy szerelmes belém, istennő vagyok, és ma ivott, (én is) és picit összeszólalkoztunk. Erre ő mások előtt szidott, pl: szopós k., stb. Miért?

Figyelt kérdés
tizennégy éve vagyunk házasok
2008. szept. 11. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
húúú, az durva, h ilyet mond... Önmagában is durva lenne, de hogy mások előtt is... ez már sok... nekem is mondott ilyet a barátom, de nem tizennégy év után hanem 6hónap után. de azonnal dobtam.. ezzel nem azt mondom h te is, csak leírtam. amugy bocsi, tanácsot nem tudok adni, csak nem tudtam szó nélkül hagyni... :S remélem észhez tér a férjed, és nem fogtok többet ilyen hangsulyban veszekedni..
2008. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Korábban soha nem fordult elő ilyen, csak most egy csapásra hirtelen? Akárhogy is, elég kiábrándító. Tudnod kell, hogy a -főleg mások előtti!- szóbeli megalázás is erőszaknak számít - verbális erőszaknak.

[link]

Itt nézd át, kérlek, az Érzelmi erőszak c. kiadványt.

Szerintem ha valaki igazán szeret, netán istenít valakit, nem mond ilyet részegen sem. Hogy mások előtt ilyet mondd- undorító és képmutató ráadásul, hogy az orális szex ill. a szexuális hajlandóságod miatt tesz elítélő megjegyzést, amit meg amúgy biztosan értékel- ez ráadásul még régimódi, nőlealázó gondolkodásmód is...

Ha "csak" berögzült viselkedésmintáról van szó, és nem gondolta komolyan, talán lehet rajta változtatni -de fontos, hogy átérezze a dolog súlyát, és hogy ezzel Téged mennyire megaláz. És nagyon, nagyon vigyázz, mert sokszor a szóbeli erőszakot testi követheti... Ha úgy látod, nem tisztel eléggé, és fennáll a veszlye, hogy bántalmazzon, inkább hagyd el, vagy költözz külön, legalább egy időre...

2008. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már többször is előfordult,hogy mások előtt szidott,de mindenki aki halja azt mondja,hogy nem szabadna így viselkednie,de ez őt nem érdekli még a barátai is ezt mondják
2008. szept. 11. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát hazudni nem nehéz. lehet hogy azt akarta hogy békén hagyd már végre és ezért dicsért.

este meg már nagyon a nyakán voltál és ezért "dicsért".

szóval Te meg türöd,merthát 11éve vagyunk házasok.?

gondolom egyszerübb maradni a kapcsoltban, mint hogy esetleg kilépjél belőle, és levond a magad tanulságát?

2008. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
hát ha már "Már többször is előfordult". akkor gondolom élvezed hogy hülyre szid közönség előtt.?
2008. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy ennyire tisztel téged. és te meg nem teszel ellene semmit.
2008. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többször is előfordult ilyesmi, akkor valóban nem túl hihető, hogy szeret és istenít... Gondolkozz el azon, hogy Te tényleg ilyen társat, ilyen házasságot érdemelsz-e; tényleg ennyit érsz, hogy ezt kapd? Na ugye, hogy nem!

Tudd, ha tűröd, akkor nem fogja abbahagyni. Miért is hagyná abba, úgyis vele maradsz, akárhogy viselkedik. Tulajdonképpen pozitív megerősítést adsz neki azzal, hogy tűröd, vele maradsz. Lépned kell ahhoz, hoyg változzon, beszélni vele erről. De mondom: potenciális bántalmazóval van dolgod!!!!!

2008. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még ami bánt,hogy nekem ő az első férfi az é,etemben ,soha nem voltam még mással,és ezért mégjobban bánt hogy így beszél velem
2008. szept. 11. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

"Még ami bánt,hogy nekem ő az első férfi az é,etemben ,soha nem voltam még mással,és ezért mégjobban bánt hogy így beszél velem"


na még valami magyarázat kifogást keresel? akkor maradjál a kapcsolatban hátha megver. bár azt is megmagyaráznád valamivel.

2008. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Kedves többi válaszadó! Azzal NEM segítetek egy bántalmazott nőn, hogy kritizáljátok! Nyilván nehéz kilépni egy kapcsolatból, pláne egy házasságból. És azzal, hogy kritizáljátok, tovább daráljátok az amúgy sem sok önbizalmát! A probléma elsősorban NEM Ő, hanem a FÉRJE, aki bántalmazza!!!

Kedves Kérdező, amit leírsz, az alapján a Te szereteted, elkötelezettséged nem viszonzott a férjed részéről. LEhet persze, hogy szeret, de az is lehet, hogy csak azt szereti Benned, hoyg VEled bármit megcsinálhat, úgyse hagyod el, tehát kedvére kihasználhat. TE NEM EZT ÉRDEMLED, TE ENNÉL SOKKAL, SOKKAL TÖBBET ÉRSZ!!!!! Úgy látom soraidból, Te nagyon ragaszkodó vagy, és nagyon tudsz szeretni. Ez is azt bizonyítja, igazán megérdemelnéd, hogy olyan kapcsolatban élj, ahol a férfi valóban értékeli is e tulajdonságaidat. Soha nem késő változtatni, akkor sem, ha ő volt az egyetlen férfi az életedben!

2008. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!