Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "árt" hosszú távon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "árt" hosszú távon, ha a párom mindent megkap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 4 éve kapcsolatban vagyok a kedvesemmel, akit nagyon szeretek, és ő is engem.


Én olyan srác vagyok, aki párkapcsolati téren aktívabb mint a másik. Én hívom őt telefonon, többször is néha, ha itt alszik, ágyba viszem a reggelit, időnként apró ajándékkal, virággal kedveskedek, szerelmes sms üzeneteket küldök, elé megyek, stb...


Megértő vagyok, türelmes, nem akadok ki könnyen.


Kérdésem: mit tegyek, hogy a párom ne kényelmesedjen ebbe túlságosan bele és ne legyen unalmas a kapcsolatunk majd egyszer a jövőben? Természetesen, ő is tesz értem, nem csak én őérte.


Illetve, hogy oldhatom fel azt az ellentétet, hogy a biztonság, a hosszú távú kapcsolat kizárja a pillanatnak, újdonságnak élő vágyat?


ÚGy látom, hogy sok nőnek izgatóbb egy elérhetetlen, "rosszfiú", akiért küzdeni kell. Értem nem kell küzdeni, persze nem a hagyományos értelemben...


Mi erről a véleményetek?


2010. nov. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a párkapcsolat a kölcsönösségre épül. Ez a lényege.

A hosszú távú kapcsola kizárja a pillanatnak élő vágyat: erre akkor van esély, ha a kapcsoalt nem egy pillanat alatt jött létre. Tehát nem perzselve lobogó tűz, hanem csak lassan égő. Ami könnyen jött, könnyen is mehet el.

Ha úgy érzed, nem kapsz ugyanyannyit, mint amennyit adsz, akkor beszéld meg a barátnőddel.

2010. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ha a párom többször tenne vmi kedvességet mint én.Ez ember függő.Én örülnék neki és "jobban szeretném", boldogabb lennék,de van aki ezt megszokja és ha már nincs egyből kiakad vagy egyáltalán nem értékeli,mert úgy gondolja ez a normális.

Ha így szokott meg és lelassítasz akkor lehet úgy fogja érezni h. már nem szereted vagy megváltoztál.


A biztonságról nem sokat tudok mondani,mert mi a párommal a kezdetektől fogva megszakításosan szeretkezünk,nem volt még baj,de de ha becsúszna egy baba, természetesen megtartanánk.

2010. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem panaszkodtam, megkapom, amire vágyok. Csak annyiszor olvastam, hogy a nők egy idő után megunják, és az izgalmat, az újdonságot nem tudják összeegyeztetni a stabil párkapcsolattal.


Kedves utolsó, nem a babára gondolunk.

2010. nov. 17. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az unalmasság ellen nem tudsz tenni mert ha unni akarja akkor unni is fogja, ha bele gebedsz is !

Az más téma, hogy papucs leszel/vagy. Mert ezt viszont nem kapod (ágyba kaja, felhívás,stb) szerintem.

Az én párom például azon is kiakad ha elé megyek úgyszint ha hívogatom. Tény, hogy ez nem volt mindig így.De ez az elmult 6-8 évben változott meg.

2010. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt nem fog megunni. Egy nőnek mindig jól esik ha egy férfi figyelmes vele. Persze ez nem azt jelenti hogy minden nap virágot kell vinni meg állandóan hívogatni. De nálunk is el szokott a párom kisérni sok helyre, meg ha megyek hozzá mindig elémjön, havonta egyszer kb kapok tőle valami apróságot. De én is meglepem néha, csak én ritkábban. Ettől még nem érzem hogy unalmas lenne, vagy papucs, mert ha valami nem tetszik akkor azt elmondja. Szerintem az a papucs aki feladja önmagát. Ez nem az a kategória szerintem, ha szeretsz valakit és figyelmes, udvarias vagy vele.

Azt nem tudom hogy mi lesz x év múlva, de szerintem ne változtass a szokásaidon amíg úgy érzed hogy a lány szeret és tisztel.

Nekem az a véleményem hogy pont ezek az apróságok tartják meg a tüzet. Mikor kapok tőle egy szál rózsát, mindig eszembejut a megismerkedésünk, meg az hogy még mindig ugyanúgy szeretjük egymást mint az elején.

2010. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!