Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok, a barátom 14....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, a barátom 14. Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent elmondhatok neki, nagyon jól tudunk beszélgetni, meg minden. Szerintetek milyen hosszú lehet ez a kapcsolat? Ha érdekelnek részletek, kérdezzetek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még 15 másodperc amiből 5 letelt
2010. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hónapnál nem nagyon fog tovább tartani. Ilyen korban ez a tendencia. De legyetek ti azok, akik ezt megcáfolják. Mióta jártok?
2010. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :D de most komolyan, lehet egy ebben korban induló szerelemből valami?
2010. szept. 16. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért írjuk azt hogy 2-3 hónapig tarthat max... mert nem akarjuk hogy pofáraess késöbb!!!


Hidd el fogsz te még sokkal jobb pasit is találni nála!!!

2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, csak ritka. Ha érettebbek vagytok egy kicsit a korotoknál akkor elképzelhető.
2010. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2010. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyelek is meg! Ezt nem lehet így megmondani. Ahogy 30 éveseknél sem lehet 100%-ra megjósolni, hogy meddig maradnak együtt. Bár igaz, a "statisztika" szerint ezek a nagyon fiatal korban köttetett kapcsolatok nem tartanak sokáig. És szerintem ez így is van jó! Lehet, hogy kibírtok egy évet is, de lehet, hogy csak 1-2 hónapot! Ne ezen agyalj, élvezd, amíg tart!:)
2010. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most 2 hónapja.
2010. szept. 16. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:

A statisztika nagyon torz, mivel átlag alapú, amit egyetlen kiugró adat teljesen elváltoztat.

Egy ilyen kapcsolat addig tart, amíg mindketten szerelmesek vagytok. Lehet ilyen flashhirdetéseket nyomkodni a neten, ami megjósolja, kb. annyira válik be, mintha én most rávánnám, hogy 3 hónap 6 nap.

Úgyhogy szeressétek egymást, és legyetek együtt boldogok, ameddig lehet!

2010. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!