Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem csal a legjobb barátnőmmel. Hogyan buktassam le őket?

Figyelt kérdés
A férjem kamionos, a barátnőm Pestre költözött.Már jó ideje gyanúsan viselkednek,szinte bebuktatják magukat az elszólásaikkal, egyszer a bnőm elkottyantotta h nyomul rá a férjem, de neki ugyan nem kell. A baj az, hogy nincs rá bizonyíték, csupán a megérzéseim, továbbá a bnőm tud egy pát "titkomról" és félek, hogy kitálal. patthelyzetben vagyok, de nem mehet így tovább.Nem vagyok jó színész.
2010. nov. 17. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg bizonyítékot akarsz csak a telefon megnézése, vagy nyomozó kell.Gondolom úgysem valja be ha megcsal és nem akar válni.
2010. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy jó színész, ne színészkedj. Meg amúgy sem. Talán követned kellene a férjedet egy alkalommal. Ámbár ennek sincsen sok értelme. Amííg nem tudod biztosan, hogy tényleg megcsal.
2010. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett kamera, vagy valami lehallgató?
2010. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit tud rólad a legjobb barátnőd amit titkolni kell a férjed előtt?
2010. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A telefonja mindíg csodás módon ki van "takarítva", követni elég nehéz lenne, mert járja az országot.Már vettem egy poloskát, de nem bír ki egy hetet töltés nélkül. Szóval elég nehéz helyzetben vagyok.Biztos vagyok benne, hogy van közük egymáshoz.
2010. nov. 17. 11:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátnődnél helyezd el. Mondjuk egy héten egyszer átmennél hozzá.
2010. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mit tud róla a barátnőm? Voltak kilengéseim régebben..
2010. nov. 17. 12:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok "átmenni" hozzá, mert 250 km-e költözött..lsd fenntebb..
2010. nov. 17. 12:01
 9/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Mit tud róla a barátnőm? Voltak kilengéseim régebben.."


Ahha, de ehhez képest a férjed veled maradt, most meg őt akarod lebuktatni. :D Gratulálok.

2010. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik rokonomnak a férje szintén kamionozik. valami rosszat sejtett, ezért megkérte egyik ismerősét, hogy kocsival kövessék fel pestre, mikr visszamegy dolgozni. követték, és kiderült, hogy ő is pont az egyik barátnőjét látta, amint nagy csókolózásban voltak a rokonom férjével. pár fénykép és kész volt a bizonyíték.

(egyébként meg én nem ismerek olyan kamionos, aki nem csalná meg a párját.)

2010. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!