Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem csal a legjobb barátnőmmel. Hogyan buktassam le őket?

Figyelt kérdés
A férjem kamionos, a barátnőm Pestre költözött.Már jó ideje gyanúsan viselkednek,szinte bebuktatják magukat az elszólásaikkal, egyszer a bnőm elkottyantotta h nyomul rá a férjem, de neki ugyan nem kell. A baj az, hogy nincs rá bizonyíték, csupán a megérzéseim, továbbá a bnőm tud egy pát "titkomról" és félek, hogy kitálal. patthelyzetben vagyok, de nem mehet így tovább.Nem vagyok jó színész.
2010. nov. 17. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Csak szólok, csendben és halkan, hogy dacára annak, hogy ő a férjed, ha illegálisan adatot gyűjtesz róla, azzal törvényt sértesz, és több év letöltendő büntetést kapsz érte, ha feljelent.


És igen, ebbe beletartozik ha tudtán kívül hozzányúlsz a telefonjához, ha lehallgató készüléket használsz (ezt is csak rendőrségi engedéllyel lehetne használni, gyanítom az nincs) ha elolvasod az email-jeit.


Én a helyedben inkább válnék. Ha rájössz, hogy igen, úgyis elválsz. Ha nem jössz rá, akkor mostantól azon fogsz rágódni, hogy biztos csak ügyesen elrejtik.


Szépen besétálsz egy ügyvédhez, megcsináljátok a papírokat, ha a férjed otthon van, szépen leültök, megcsináljátok a vagyonosztást, és kész. Ennyi.

2010. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A férjem velem maradt és örülnöm kéne neki? látszik hogy semmit nem tudsz a kamionos feleségekről.Elegem v már abból hogy folyamatosan hülyének néz és sz..k rám nagy ívben, azért volt köze a félrelépésemhez bőven..de tudod mit? én legalább elmondtam neki és hónapokig térden csúszkáltam előtte, h bocsásson meg és kezdjük újra.Aham... és ő volt az első aki megszegte..ugyhogy ne ítélkezz, mert lövésed sincs semmiről, nem ez volt a kérdés. Leginkább a barátnőm miatt fáj ez a dolog, mondhatni a férjemtől nem vártam mást..köszönöm azoknak akik próbálnak segíteni nekem..
2010. nov. 17. 12:23
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy tudd meg, de válás csak a végső esetben legyen.

Ha jó pár vagytok, meg tudtok egymásnak bocsájtani, persze ígérje meg, hogy nem csal meg többet. HA mégis, akkor nem érdemel meg téged. Sajnos a megcsalás azt jelezheti, hogy nem jó a házasság.

2010. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor jól gondolom-e?


1,Te megcsaltad nem is egyszer a férjed. Kilengéseid voltak nem kilengésed.


2,A férjed nem tud erről semmit


/A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:02/ ---rosszul értelmezte mert a férjed nem tudja ezt szerintem. Ugyanis a barátnőnek azért van adu a kezében.


3, Nem a férjed elvesztése miatt aggodsz kérdező hanem, hogy le ne bukj. Kvázi nem azért félted mert szereted és nem akarod elveszteni.


4, Nem csak, hogy a lebukástól hanem --nehogy már a barátnőm megszerezze--- című hatalmi harc áldozata a férjed.


5,Szerintem ez a legnyomósabb érv : a férjed saccra 220-300 ezret keres havonta és ez maitt (SE)szeretnéd ha a barátnőnél kötne ki. Lehet jönni olyan dumával, hogy de te is ennyit meg annyit keresel (már ha dolgozol egyáltalán) és nincs szükséged Őrá de ez kamu.


A kérdésedre a választ te adtad meg : 250km ! Ez nem fog menni a fotelban ülve!

2010. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

"A férjem velem maradt és örülnöm kéne neki?"


Na jahh. :D Én nem vagyok kamionos, de kapásból kitettem volna a szűrödet.


"látszik hogy semmit nem tudsz a kamionos feleségekről."


Jajj, te szegény kamionos feleség, úgy sajnállak. :D Most komolyan, ha nem jó az életed kamionos feleségként, minek választottad ezt az utat akkor?


"Elegem v már abból hogy folyamatosan hülyének néz és sz..k rám nagy ívben,"


Lásd az előző pontjaimat: mégis minek vagy akkor vele, ha ez neked ennyire nem tetszik?


"azért volt köze a félrelépésemhez bőven.."


Remélem, most nem azzal fogsz jönni majd, hogy "nem volt ott, amikor szükségem lett volna rá", meg "nem kaptam elég törődést, testi kielégülést, orgazmust tőle". :) Mert ha ilyen okok mellett, ahelyett, hogy megbeszélted volna vele a dolgot, a háta mögött, másutt kerested a boldogságot, a kielégülést, akkor mégis mire számítasz?

Még neked áll felljebb ezek után is?


"én legalább elmondtam neki és hónapokig térden csúszkáltam előtte, h bocsásson meg és kezdjük újra"


Neki volt köze a félrelépseihez, és te csúszkáltál térden állva? Jó kis képzavar lehet ám a fejedben, drága. :D


"Aham... és ő volt az első aki megszegte.."


Mit szegett meg?


"ugyhogy ne ítélkezz,"


Jogom van leírni a véleményemet, még ha ez neked esetleg nem is tetszik. :)


"Leginkább a barátnőm miatt fáj ez a dolog,"


Az ember önmaga választja meg a barátait, mit síránkozol? Ha tényleg megtette azt, amire gyanakszol, akkor már réges-régen nem a barátnőd.


"mondhatni a férjemtől nem vártam mást.."


Nem vártál mást, mégis térden állva csúszkáltál előtte, hogy kibékülhess vele. Mondom én, hogy egy hatalmas képzavar van ám benned. :)

2010. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

2-es kihúzva. Sorry.


Nem értem, hogy ha elmondtad a férjednek és ezért hónapokig térden csúsztál előtte akkor mi a barátnő aduja??? Gyanús ! Itt valaki nem mond igazat! Van ott még valami !


Van fogalmam milyen kamionos feleségnek lenni mert a feleségem legjobb barátnője is az. Látom mi megy ott is. A csóka hazajön x ezer kilóméter után és az asszonyok beszélgetnek ki mit főz az nap. A kamionos feleségre kerül a sor mire az: "hazahozott az útról egy csomó konzervet majd zabál azt" mi a mekiben voltunk a gyerekkel. A talpam is ökölbe szorult ez hallatán és volt "szerencsém" ezt vagy ehhez hasonlót nem egyszer hallani tőle.

2010. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ha azt mondod hogy nem akarod hogy kiderüljön ez-az, akkor hiába csúsztál térden, van ott még ez-az.

Ettől függetlenül megértem a problémád, és sajnálom, még olvasni is rossz :S Szerintem menj fel utána kocsival Pestre és ha látod a barátnőddel, akkor válás...Egyébként volt már hogy feleslegesen gyanúsítottam a párom és az elég ciki tud lenni szóval csak akkor lépj ha tudsz valamit.

2010. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg még annyi: a magyar bíróságon a kutyát sem érdekli, hogy miért váltok. Hozhatsz róla fényképet arról, hogy egy húszkilós ponttyal csalt meg, az sem fog senkit érdekelni, azonkívül, hogy a bíró hivatalból fel fog téged jelenteni személyiségi jogok megsértéséért.


Egy kanyi fillérrel sem fogsz többet kitaposni belőle akkor sem, ha megcsalt. Bizony, ez még nem Amerika.


Amúgy meg, milyen jogon törsz pálcát fölötte, amikor te is lazán megcsaltad? Szóltál előtte, hogy megfogod csalni? Nem. Mocsadék módon hátba támadtad, aztán most meg neked áll feljebb, mert "bevallottad". Az semmire sem mentség. Ha megölsz valakit, akkor felmentés, ha bevallod? Nem az. Megcsaltad? Meg. Akkor meg? Ha nem tetszik, válj el.


De gyanítom a fölöttem íróknak van igazuk: azért apuci pénze tetszik...

2010. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat írtatok, igen van képzavar a fejemben. De pénznek ehhez semmi köze, többet keresek mint ő, én is ugyanúgy dolgozom, nevelem a gyerekét, folyamatosan tanulok, képzem magam és a háztartás is rendben.A lényeg, h nem ismertek, ennyi szemétséget még nem kaptam, mint most, de csak részben igaz, persze hogy én is hibás vagyok. ja, nem tartom konzerven "szegényt" nem vagyok rest főzni minden nap ha kell.ahhhhhhhhhhhh.....hagyjuk is a francba...
2010. nov. 17. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!