Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a volt barátomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a volt barátomról?

Figyelt kérdés
Egy sértődős alakról van szó, aki nyomban világfájdalmas lesz, ha az éjszaka közepén nem veszem fel a telefont, de közben ő, amikor hívtam - fel, hogy jöjjön -, vagy nem jött és nem szólt, hogy, hogy nem tudok menni, nekem meg elment az egész napom, vagy több órát késett. (fel a koliba, ahol ugyebár nem csak én lakok a szobában). aztán elhívtam hozzánk is, haza, de sose jött el, pedig én voltam náluk. Amikor megmondtam neki, hogy ez így nem, jó, ő azt mondta, de jó - szóval folytassuk, mintha mi sem történt volna. Én viszont többé nem vettem fel a telefont, ha hívott, és majdnem fél év után ugyanezt - a bocs, de nem érek rá eset elfelejtését - eljátszotta.
2010. nov. 17. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ő egy kecske
2010. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem sok jót gondolunk róla.Nyilván kevesebb jót mint te-ez magától értetődő- hisz veled ellentétben mi nem is jártunk vele
2010. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ilyet meg kell dugni, aztán elhagyni. :D
2010. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És vajon rólad mit gondoljunk, aki a netre írja ki, hogy mi a baja a volt pasijával? Picit se vagy jobb nála. Főleg mivel azt írsz róla amit akarsz, akár igaz akár nem.
2010. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a leírásod annyira telített az érzelmektől, hogy az alapján nem is lehet más véleménye senkinek, mint hogy egy szemét/komolytalan/megbízhatatlan alak.

Renélem érted: nem csak a tényeket írtad le, hanem értékelted is. Egyébként biztos igazad van, meg különben sem érdemes úgy járni valakivel, ha nem szeretjük.

2010. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy megaláz, szórakozik veled, mint valami bolonddal...Meg sem próbálja titkolni, hogy le se toj...

19/l

2010. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek a kérdésnek van egy párja az ezotériában. amúgy írhattam volna úgy is, hogy barát (friend not boyfriend), mert az, aki így viselkedik, szerintem, semmilyen formában nem barát.
2010. nov. 17. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekre jó a rögzítős szakítás.
2010. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!