Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, igy az elmesélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igy az elmeséltek alapján a kapcsolatunkról? Mit kéne változtatnunk?

Figyelt kérdés

Egy és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem és azthiszem hogy ez az érzés kölcsönös,de néha úgy érzem,hogy csak kihasznál,mivel hétkönap iskola miatt nembirunk találkozni. Hétvégén szoktunk találkozni és akkor mindig elvárja tőlem,hogy szájjal/kézzel kielégitsem,de viszont ő forditva nem szokott(ez 1 nagy probléma amit nem tudok hogyan megoldani). Mármint néha elkezd simogatni ott lent,de mást nem csinál. Gondolok itt arra,hogy ő is engem szájjal kényeztessen,mivel neki nem tetszik az ízem. Meg van amikor én bújok hozzá és ő egyszerűen megunja és elmegy onnan azzal a kifogással,hogy melege van. Mondo neki,hogy szerintem nem mutassa ki eléggé,hogy szeret engem,de erre ő csak azt mondja,hogy nekem semmi nem elég. :(

A másik nagy problémám,hogy sokat játszik egy számitógépes játékot és amikor ottvagyok akkor is azt játsza legalább fél óráig. Persze tanulni nem tanul, hétvégén reggel 6-7óráig fentvan. Most vasárnap is reggel 5ig fentmaradt,és 1 óra múlva nembirt felkelni,hogy menjen buszra,ezért az anyja nemengedi neki hogy számitógépezzen,de a probléma inkább az,hogy most azt sem engedi,hogy én menjek oda. Ez már nem elősször van igy,hogy nemtanul és ez miatt nembirunk hetekig találkozni(2x történik). Mondta hogy mindig ez a november a kritikus időszak az életében mert ekkor az anyja elveszi a számitógépet tőle(igy megy 3.éve) és csak rinyál. Nem tudom felfogni,hogy miért nem képes legalább annyit tanulni,hogy ne legyen intője és velem is egy kicsit többet foglalkozni?


2011. nov. 8. 21:28
1 2
 1/20 Koldus ***** válasza:
Szex az van? Vagy másfél éve Te egyszer sem elégültél ki?? Már ne is haragudj, de a barátod egy idióta. Mi az, hogy nem nyal ki meg nem jó az ízed?! Ilyen nincs komolyan. Mondjuk Te sem vagy normális, hogy nem hagytad még ott. Ráadásul még kocka is, áhhh....
2011. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok még mindketten. Inkább élvezzétek a gyerekkort!
2011. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 KaTriinn ***** válasza:
Ez nem hangzik valami jól. Ez tényleg olyan, mintha kihasználna. Mi az, hogy elvárja, hogy kielégítsd? Ő meg nem nyúl hozzád? Milyen gondolkodás ez? Ott vagy nála és gépezik? Úristen! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a legjobb az lenne ha ott hagynád őt. Mert ebben a kisfiúban semmi érzelem, tisztelet nincs!!!! Ha meg ugy gondolod,hogy nem szeretnéd elhagyni, de változtatni azért akarsz akkor pedig, ha legközelebb mész hozzá, NE csinálj semmit! Ne foglalkozz vele. Vedd fél vélról azt amit mond, kérdez. Ne foglalkozz vele, és majd talán akkor észhez kap. Ha meg nem akkor szerintem te is tudod mi a teendő!
2011. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, minek neked ez az önző kocka szerencsétlenség...?

Se nem elégít ki, se nem törődik veled, se nem szeret... AKKOR MINEK?!

20L

2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

A barátod egy önző disznó.

És szerintem nem való még neki egy kapcsolat,hagyd el hagy számítógépezzen még egy pár évig.

2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen,volt már szex. 16 évesek vagyunk.

Hogyan beszélhetném meg ezt vele? Mivel mikor máskot emlitettem még ő haragudott meg rám,mert azt mertem róla feltételezni,hogy kihasznál,mivel szerinte másik ilyen jó pasit nem találnák mint ő.

2011. nov. 8. 21:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem értem, hogy ebben a kapcsolatban miféle pozitivum van, mert én egyet sem vagyok képes felfedezni. A pasid kocka, lusta, önző és sz.r az ágyban, ráadásul nemhogy nem szeret, de nem is tisztel téged. miért vesztegeted az idődet? Te sem élsz örökké!
2011. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 .:Laci:. ***** válasza:
hűt ilyen jót biztosan nem, csak jobbat :)
2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
xD jo nagy kocka a barátokd. legalább wowozik? szntem hagyd ott, mert igy nem lehetsz boldog, ha továbbra is ilyen marad.
2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem,valami mást játszik. De interneten és más országból valókkal meg ilyenek. Engem nem izgatnak különösebben az ilyen játékok.
2011. nov. 9. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!