Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam tudtára, h szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam tudtára, h szeretném hogy hazavigyen, bemutasson a családjának?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos kapcsolatom. Imádjuk egymást, és a barátom minden nap átjön hozzám, majdnem mindig egész délutántól estig itt van. Örülök neki meg minden, de kicsit zavar, hogy ő már ismeri az anyumat, apumat, testvéreimet, sőt már mamámnak és keresztanyámnak is bemutattam, Ő viszont még nem vitt haza, nem mutatott be senkinek. Jó, nem mondom h ez olyan hűde nagy probléma, de mégis olyan jól esne, ha közelebb kerülhetnék a családjához... Tudom, h komolyan gondolja velem, ezért gondolom eljön majd az idő mikor hazavisz, de akkoris..ő már 2hónapja átjárkál hozzám,én meg még nemis voltam nála. Már szóba jött, h miért nem akar hazavinni, elvileg az otthoni családi konfliktusok miatt, a szülei veszekedései miatt - bár nálunk is hallott már egypár veszekedést a szüleim között. Ja meg közös szobája van a nála 2 évvel fiatalabb öccsével. Azt mondta, h majd inkább a nagyszüleihez visz el, merthogy az ő házuk nagyobb és szebb. Bár erre se került még sor..

Valahogy tudnék rá utalgatni? Vagy ne siettessem?

18/L (barátom 19/F)


2010. nov. 17. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne siettesd. Átérzem a barátod helyzetét. Én se szívsen mutaatnám be a családomat, ha lenne barátnőm.
2010. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenli előtted a helyzetét, ez egyértelmű. Ki tudja milyen csúnyán beszélnek egymással otthon a szülei:S És nem akar égni előtted. Meg ha közös a szoba...áhh...nehéz lehet szegénynek. Nagyon kellemetlen érzés hidd el. De nem azért van mert nem vesz komolyan, ezt te tudod igazán. Szégyenli, ennyi.

19/L

2010. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én jobb helyzetben voltam, mer a barátom elöszőr az ő családjának mutatott be, és az enyémeket ismerte meg későn, de én mondtam neki hogy jöjjön el hozzánk, én bemutatom nekik, de kiderült, hogy azért nem jött, mert parázott, hogy az én szüleim mit szólnak őhozzá, engem felvállalt, meg tudta hogy kedvelni fognak, a barátainak is bemutatott, ő viszont félt, hogy kudarcot vall, pedig nincs rá oka, csak kevés az önbizalma valójában.

De kiborultam egyszer valamin, és akkor eldöntötte, hogy feljön hozzánk, és akkor jött velem együtt meló után, és megnyugodott, hogy kedvesek voltak vele, és szimpi volt neki a családom, a családomnak is ő. Megnyugodott és határtalanul boldog volt, és én is hogy végre eljön hozzám, nem csak én futkározok hozzá.

Lány létemre :)

Már biztosan tudom, hogy szeret. Fél éve vagyunk együtt, mindenről tudunk beszélni, és semmi nem zavar akármi témát hozunk fel, nincs mai zavarba ejtsen, az sem fáj ha az exeinkről beszélünk, mer már egyikőnket sem kavarja fel a múlt, mai volt elmúlt, már jelentéktelen. Főleg ami rossz volt arról jobb megfeledkezni. Neki voltak rossz tapasztalatai, persze hogy félt. De mindketten hűségesek vagyunk, őszinték és szeretjük egymást, megtanítottam kimutatni a szeretetet, hogy mai szép attól nem kell félni, hogy elveszítjük, csak élni kell a jelenben és élvezni ami van, pozitívan gondolkodni :)

a mi kapcsolatunkba nem kavarhat bele egy harmadik fél, ahol már hazugság van meg mások, az a kapcsi nem tökéletes alapba, ahol szeretet van és bizalom, ott csak mi vagyunk, ketten egy egész :)

ha szeretsz valakit, mindig hiányzik a másik, ha vele vagy, akkor sose unod meg, csak élvezed :)

amit akar azt mutassa ki maga, legyen őszinte, sosem szabad erőszakoskodni :)

ha elmész a barátnőkkel találkozni, vagy bulizni nélküle, sokkal jobban fogsz neki hiányozni, jobban kapar utánad, esetleg féltékeny lesz kicsit, de ettől mégjobban szeretni fog :)

én szeretem ha hivogat és sms ekkel bombáz :)

2010. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!