Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor mondta el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor mondta el, hogy apukája nem él, amikor bemutatott a családjának?

Figyelt kérdés

Már többször beszéltünk a családról, de mindig elterelte a témát, ha apukája került szóba. Én ezt észrevettem, de nem akartam piszkálni vele, ezért inkább nem erőltettem a témát.

Hétvégén volt az első közös vacsi a családdal. Én gondoltam viszek virágot anyukának, meg a barátnőmnek, és bort apukának.

A párom eljött elém és én megkérdeztem, hogy jó lesz e ez a bor apukájának. A kérdésre a barátnőm annyit mondot, hogy inkább hagyjuk a bort és elkezdett sírni. Én kedves próbáltam lenni hozzá, átöleltem és kérdeztem mi a baj. Akkor mondta, hogy az apukája 3 éve meghalt.

Hirtelen csak annyit tudtam mondani, hogy sajnálom és mégjobban magamhoz szorítottam. Rosszul viselkedtem?

Én 18/F, barátnőm 16/L


2011. febr. 15. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
a lehető legjobban!
2011. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a barátnőd, és téged is. Nagyon kellemetlen lehetett. NEm viselkedtél rosszul, nem tudhattad, bár kicsit furcsa, hogy már bemutatás és még nem is tudtad hogy csonka a család...
2011. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára ez nagyon fájdalmas pont a számára. Nehéz ilyen dologról beszélnie. És szerintem helyesen viselkedtél, ilyen helyzetben nem lehet sok mindent mondani. Nem tudhattad, hogy ez van, ezért ne hibáztasd magad.
2011. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem viselkedtel velle roszul..hiszen te nem tudtal rolla..es szerintem o azet nem mondta el.mert nem szeret errol beszelni.. mert nem esik jol neki erre viszagondolni..nekem mar az rosszul esik mikor pumrol beszelnek pedig csak elvannak valva a szuleim.. de mar az is rossz hogy nicns itt melletem minden nap..tehat..

beszeletek meg errol a temarol azota??

2011. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert még nincs rajta túl.A 3 év nem sok.

Még kell legalább 5-8.Amíg nem tud róla beszélni,addig nagyon fáj.

2011. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. febr. 15. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Érthető, van akinek 5-10 vagy még több időre van szüksége, hogy az ilyesmit feldogozza. Van olyan is, aki soha az életben nem lesz túl rajta.
2011. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!