Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lánynak (vagy a családjának) sok pénze van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de nem is ezért jönnék össze vele. Számomra nem ez a legfontosabb, mert mit sem ér a pénz, ha nem szereti egymást a két illető.

20/F

2011. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért is zavarná? nem hinném...


Amúgy a férfiakkal is vigyázni kell a pénz terén. Nekem volt egy pasim még régebben, akivel majd két évet voltunk együtt. Szerettem, első szerelem volt nekem. Ő nem volt gazdag, sőt, inkább csóró volt. Én sem voltam az pénzes leányzó, de mindig tudtam félre rakni, így volt nálam mindig pénz. Az utolsó hónapokban arra lettem figyelmes, hogy mindig én fizetek, mozi, étterem, fagyi..mindent. Még a lakásában is én fizettem ki egy kisebb felújítást. Hát igen...a szerelem vak tud lenni. Későn eszméltem, és ott voltam, hogy már semmi tartalékom nem volt, mivel neki kölcsön kellett adnom..és az anyjának is. Nem két fillért. Ennek már több éve, és a pénzt azóta is "várom".

Szóval vigyázni kell az emberekkel. Nemcsak a nőkkel vagy csak a férfiakkal, hanem összességében az emberekkel kell óvatos lenni.

2011. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A fiam olyan lánynak udvarol akinek a szülei nagyon jó anyagi háttérrel rendelkeznek. Nem egyszer elmondták, hogy minden a lányuké és a lánynak mennyi pénze van a bankban.Attól, hogy a szülők érzékeltetik a fiammal a lányuk nem. Nem anyagiaktól függ a szerelmük. Én nem úgy neveltem a fiam és ezt ki is mondja a szülőknek,de persze vannak olyanok akik a pénzre mennek.Közösen dolgoznak nyáron ,hogy egyformán finanszírozzák a nyaralást.Megbeszélés alapján működik.
2011. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a minimum, hogy pénzes legyen a csaj.
2011. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem. De az már inkább zavarna, ha én nem tudnám állni azokat a költségeket, amiket egy lány megkíván, és ő fizetné. Ez mindenkinél más, de egy pénzes család tagjaként gondolom többet is kívánnak.

Egyébként nem érdekel a pénz, igaz, hozzásegít a boldogsághoz(különböző programok, pl. mozi, közös nyaralás, stb.), de egyértelműen nem az határozza meg.

2011. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Közvetlenül nem, mert nem ezen múlik a kapcsolat, DE:

Szerintem számít ha nagy az anyagi különbség, ugyanis emiatt mások a szokások, igények, amik idővel kiéleződhetnek.

Gondolok itt olyanokra hogy a gazdagabbnak természetes hogy télen elmegy síelni 1-2x, nyáron külföldi nyaralás, stb, addig a szegényebb ezt nem biztos hogy megengedheti. Ebből jönnek az elvárásoknak nem megfelelőségek, feszültség, ilyenek...

2011. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A párom inkább örülne ha gazdag lennék :-)

De csak azért mert így könnyebben lehetne házunk és nem kellene aggódni,de amúgy semmit nem jelent hisz az ember nem a pénzért szereti a másikat,de tlény h. könnyebb az élet ha nem kell nélkülözni annyira.

2011. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy idő után kizáró ok volt. Elkaphat bárkit a szerelem, de utána jönnek a problémák az anyagi különbségek miatt. Például elég ciki a 30 percenként járó busszal felmenni a csajhoz a hegy tetejére a 200 nm körpanorámás házba. És azon is furcsán néztek, amikor apám Ladájával mentem 20 évesen... (régen volt...)

És ott a többi probléma: hogy menjek a csajjal sokszázezres nyaralásra stb... Vegyem meg a ruhákat amiket rajtam látna, sok-sok tízezerért. És ott a sok buta kérdés a családtól hogy hogy bírtunk a szüleimmel 80 négyzetméteren lakni, mikor lesz saját autóm stb.

Én annak idején feladtam ezt a témát. Jobb ha az ember párja hasonlóan áll...

2011. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hasonló a hasonlóval.Nehéz ilyet találni,de sajnos számít...

Volt egy barátom,nem tartott sokáig a dolog,mert lelkileg jó volt,de testileg sajnos mikor szexre került a sor nem tudtam hozzá vonzódni.Viszont a randizgatási időszakban úgy szégyeltem,hogy ő akar fizetni mindent,amikor tudtam,hogy diákhitelből akar meghívni moziba,meg kávézóba stb...

Aztán egészen véletlenül találkoztam olyannal,aki végtelenül szerény,viszont ugyanolyan jó körülmények közt van mint én.

2011. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. ápr. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!