Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Katolikus, biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Katolikus, biszexuális pap vagyok, és beleszerettem egy nálam idősebb, nős pasiba. Nem tudom, feltárjam-e neki érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Félek, hogy mit fog szólni. És attól, hogy majd ezért elitél.
2010. nov. 18. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%

Ja, kicsit eltévesztetted a jellemzést, ha nem fake a kérdés.


Egy mocsok, képmutató b*zi vagy. Nem több.

2010. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Biszexként miért mész KATOLIKUS PAPNAK?!?!?!
2010. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
kamu
2010. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu. A szemináriumban sokszor magányosnak éreztük magunkat, és olykor jó esett valakihez odabújni. Nőkkel nem volt mindig szerencsém. Igy alakult.

Közben meg beleszerettem ebbe a férfiba, mert olyan megértő, hasonló a gondolkodásunk, kedves.

2010. nov. 18. 10:15
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

hu az kemény. hát igen az apácákra mondják hogy isten szerelme miatt...nade a papok is.

hát válassz mi éri meg jobban, ezt neekd kell tudnod.

2010. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Na tedd le a papi reverendát, ez nem neked való pálya. Így nem lehet élni, a titok meg úgyis előbb utóbb kiderül és kiebrudalnak!
2010. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha pap vagy, ismered a házasság szentségét. És ha ezt választottad hivatásodnak, fontosnak is tartod. Ha közeledsz egy nős férfihoz, önmagaddal, a vallással, a lelkiismereteddel is meghasonulsz.

Szerintem a valóságban csupán magányos vagy és ezt az érzést vetíted ki rá. Emberként társra vágysz, papként viszont ez az, amid nem lehet. Elég nehéz helyzet. Azt gondolom, ha valóban szeretnéd, nem merülne fel ez a kérdés. Ha valóban szeretnéd, nem akarnád, hogy miattad, érted bármilyen kellemetlensége legyen.

2010. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy az ember ilyesmivel viccelődik?!

Egyszerűen, nincs más hely, ahol ezt megkérdezhetem.

2010. nov. 18. 10:42
 9/20 A kérdező kommentje:

Egy üzenet törlődött.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. nov. 18. 10:43
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Fordulj pszihológushoz, voltak olyan emberek, akik homoszexuálisból heterók lettek.

Főleg azok, akiket a vallásuk befolyásolt, é nem akartak úgy élni.

2010. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!