Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt, szerintetek ez jogos volt tőlem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 2 éve vagyunk együtt, és a haverommal lefeküdt..el se akarta mondani csak láttam rajta, hogy baja van, és végül is elmondta, bőgött, hogy szeret de ezt nem hiszem el. Felhívtam utána a legjobb barátnőjét aki elmondta, hogy már 2 éve folyamatosan csal.legalább 13 pasival megcsalt, a csajnak azt mondtam, hogy tudom közben tőle tudtam meg. utána felhívtam az ex csajomat és lehordtam mindenféle szajhának, és még ő volt felháborodva, és elmondtam neki, hogy a barátnője elmondott mindent és most összevesztek, megérdemli egy ilyennek ne legyenek barátai. igazából nagyon megviselt nagyon rosszul érzem magam mert szerettem. ő 19 éves, én 22 :(
2010. nov. 18. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pff, ez biztos nagyon szarul eshetett!:S

De azért 13 csávóval lefeküdt! O.o Ha jót akarsz magadnak akkor sürgősen hagyd ott!!

De azért nem kellet volna elárulni hogy barátnője adta neked az infót. :/

2010. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
ribanc mind, okulj.
2010. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nagyon. akkorát csalódtam benne :S a másik 13-al nem feküdt le csak megcsalt velük, de szerintem a csók is megcsalás meg ki tudja mit tettek.

Lehet, hogy nem kellett volna, de nagyon ki voltam borulva és nagyon szar most. nagyon szerettem. Már szakítottam vele, még aznap

2010. nov. 18. 12:30
 4/19 Kriszti83 ***** válasza:
Természetesen szarul esik, de légy te az okosabb, kerekedj felül a dolgokon. Keress másik barátnőd és ne foglalkozz vele, hogy az ex mit csinál, kivel barátkozik.
2010. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én úgy képen vágtam volna. Velem ne szórakozzon. Volt nekem is ilyen exem, "leordítottam" a fejét.


Barátnői mondták hogy 2 hónapon keresztül sajnálkozott, és szégyellte magát.

2010. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hazudott neked a csaj barátnője.
2010. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tudod, ha 1-el tette volna, akkor azt mondanám, hog ymeg kéne beszélnetek, hogy mi a baj kettőtök közt, mert akkor valószínűleg olyan miatt tehette, ami köztetek nincs meg.

De ez a 13 kicsit sok. Valószínűleg nem érett még meg egy komolya kapcsolatra.

2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

áá csajt nem ütök meg egy ilyet meg főleg. az a baj hogy még mindig szeretem és nem is keres azóta se.tegnap láttam egy másik pasival ezek szerint ennyit értem neki?

a barátnője meg 100% hogy nem hazudott, mert rendes lány, és miért hazudott volna a legjobb barátnőjéről?

de ha nem ért meg egy komoly kapcsolatra akkor miért volt velem 2 évig ha mellettem folyamatosan csalt? egyszerűen nem tudom elhinni. ráadásul nem is az a r*banc fajta lány

2010. nov. 18. 12:46
 9/19 anonim ***** válasza:

ha egyszer megcsalt akkor is dobnám..na de 13 palival ?!

a rendes pasik kifogják a ribiket

a rendes lányok pedig a parasztokat

nincs igazság ...

2010. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sajnos a 13-at azután tudtam meg miután bevallotta hogy összefeküdt a haverommal. a haveromat is próbáltam volna hívni de nem veszi fel. rohadt egy valaki az is
2010. nov. 18. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!