Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, de még minidg jár hozzám és aztmondja hogy szeret és hogy csak hülye volt (a megcsalás az 1 hetes folyamat volt) mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnám vissza fogadni nem tudnék bizni benne.Azon agyalnék mikor mit csinál kivel van.

Áhh.Nem menne,ha megtette egyszer megteszi mégegyszer.Itt elszakad minden szál két ember közt.Felmelegitve meg a töltött káposzta jo.

2011. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ez megbocsájthatatlan. Én így látom. De te tudod, a te életed.
2011. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy én még mindig szeretem, és tudom hogy akkor képeslenne többször is
2011. máj. 8. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre. De lehet, hogy nagyon megbánod.
2011. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nehéz ügy ha azt mondjátok h mind ketten szeretitek egymást.

Sztem kicsit hezitálj még h lássa h kiábrándultál belőle, majd (ha tényleg szereted) fogadd vissza és kicsit várass rá h hiányozz neki és csak lassan mindennel...játszd el h nem bizol benne és lazán viselkedj, ne is törődj vele annyira...ha szerencséd van és tényleg szeret megvár, de ha csak csalni akar, az is meglátszik. Ez komoly ügy.... én legszivesebben dobnám de ha szereted...

2011. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor valamit nem tudsz neki megadni. Ezen nem fogsz tudni sokat változtatni. Ennek a történetnek itt vége van.
2011. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 JennyR válasza:

Attól még valóban szerethet, és ha ezt mondja, biztos így is van. Ennek nincs köze a megcsaláshoz. Az test. Megkívánsz valakit egy adott pillanatban, és elveszted a fejed. Ez bárkivel megtörténhet. Csak mindenki legyen őszinte önmagával. Csak a társadalom csinál ebből akkora ügyet, ezért hisszük azt, hogy ez főbe járó bűn. Pedig ne az. A valódi szerelem, nem birtoklás! Az igazi szerelem megengedi, hogy mindkét fél a saját útját járja - mert tudja, hogy ez soha nem szakítja el őket egymástól!

' A szerelemnek nincsenek követelményei. Ettől szerelem." (Neale Donald Walsch)

2011. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
@09:15 de ez nem olyan megcsalás volt, kézen fogva látták őket, nála is aludt és egyebek.
2011. máj. 8. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:

@9:15

Hát már ne is haragudj, de egy kapcsolatba nem fér bele semmiféle megcsalás! ha te így gondolod, akkor remélem sosem lesz senkid sem hosszabb ideig, mert gondolom megcsalnád fűvel- fával.

2011. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igy semmikepp. Eloszor is: a masik pofara ejtette, es ha lo nincs a szamar is jo. Az hogy ezek utan meg odamegy hozzad konyorogni csak azt mutatja hogy fikarcnyit se tisztel teged es nem nez semmibe sem.

Masodszor: ha eledallt volna ELOTTE, es azt mondja hogy nezd, van valaki mas aki tetszik, vege. Majd utana jon azzal hogy mar rajottem hogy mekkora hulye voltam, az meg talan mas eset lenne, akkor talan meg lehetne merlegelni, de igy hogy kepes volt hazudni, igy megis mi a kerdes?!

2011. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!