Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nemrég külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nemrég külföldön volt. A srác, akinél megszállt azt mondja, hogy megcsalt. A barátnőm támad és tagad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy látom, hogy 2 lehetőség van.

A támadás utalhat arra is, hogy nem akarja, hogy lelepleződjön, és ezért válaszol "támadással" a vádakra.

A másik lehetőség, hogy a srác akarta volna, hogy történjen valami barátnőddel, de ő elutasította, és ezért hazudik.

A harmadik az, hogy tényleg semmi sem történt, és dühíti, hogy nem neki hiszel.

Valószínűleg én is támadással reagálnék egy ilyen vádra.


Azt tanácsolom, hogy ülj le barátnőddel, és teljesen nyugodtan beszéljétek ezt meg. Ha veszekedtek, akkor sosem fog megoldódni, és benned mindig ott lesz a kétely.

2011. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha téged támad ahelyett, hogy a sráccal venné fel a kapcsolatot és tenné helyre a dolgot akár egy hármas beszélgetéssel (kihangosított telefon), akkor bizony a srácnak adnék igazat...

Esetleg megkérdezhetnéd te erről, hogy miért nem hívjátok fel közösen.

2011. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy hiszel a barátnődnek és akkor boldogok lehettek, vagy nem , akkor pedig szakíts vele. Dönts, mert így a legrosszabb. Bizonyítékod úgy sem lesz. Se pro, se kontra.
2011. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem bizonyosodhat meg a barátnője igazáról, addig soha nem lesz már felhőtlenül boldog vele :)

És igenis ki lehetne deríteni az igazságot egy kihangosított 3 szereplős telefonhíváson.

2011. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*telefonhívással
2011. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyire ismered a baratnod, mennyire a sracot? Kinezel ilyesmit baratnodbol? A srac becsuletes tisztesseges gyerek, vagy epp ellenkezoleg?


A "srac" a baratod? mert ha meg csak nem is ismered jol, es egy idegen szavara inkabb adsz mint a tarsadera, az jogosan duhito.

2011. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a barátnőd...lehet benne bízni? Mennyire volt pasizós?

Figyi, simán lehet az, hogy a srác vetett szemet a barátnődre, és be akar kavarni köztetek. Előttem az egyik válaszolónak nagyon jó az ötlete, hívjátok fel közösen a srácot, és úgy tisztázódik minden.

Nézd, a támadásról annyit, hogy ha engem gyanúsítanának meg vétlenül ilyennel, én is nagyon felháborodnék és kikérném magamnak.

Ha úgy ismerted meg a barátnődet, hogy hűséges, és rendes, és soha nem adott okot féltékenységre, akkor nincs értelme a másik srácnak hinni.

19/l

2011. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha voltak már számomra fura dolgai, amikben ő semmi rosszat nem látott?
2011. máj. 30. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A telefonhívás mit old meg? Még így is hazudhat mindkét fél.
2011. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!