Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mondta tegnap, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mondta tegnap, hogy délelött próbál korán feljönni hozzám, ma 11 kor írtam neki sms t, nem válaszolt,11:45 kor hívtam, azt mondta még haverjánál van, most fél három van és még mindig nincs nálam és nem üzen, mi húzódhat el ennyire?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokáig aludt, és hogy am unkatársához, haverjához ment, mert monitort és számítógép alkatrészt cserélnek, de tegyük fel netán még elmentek egyet sörözni, vagy hazament és megborotválkozott, kajált, kutyát sétáltat, vagy elment boltba valamiért az sem telik 3 órába szerintem

még annyit sem ír hogy bocs késni fogok

kiváncsi vagyok mit mond majd mér jötti lyen későn, igaz hogy nekem is akar hozni gépbe cuccokat, meg újra akarja telepíteni az oprendszeremet a gépemen

de csak nem tart ilyen sokáig összepakolászni cuccokat


2010. nov. 18. 14:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

11:45 kor a haverjánál volt, mondták is hogy gépet cserélnek, és megnézte az új alkatrészek kompatibilisek e, amiket vett, mert együtt vettünk a piacon toronyházat kicsit hiányosan, és mikor nála voltam össze volt telepítés után csúszva a monitoron minden betű

mikor az alaplap amit apámtól kapott kipróbálta és jó lett, akkor elment venni nekem meglepit, aztán hazaért, ez volt fél háromkor, akkor mondta hogy olyan 16:30 körül ér ide, addig windowst telepít az új gépére, meg elpakolja a cuccokat nekem, mert nálam is windowst akar telepíteni

sajnos a gépéről minden jelszó eltűnt, és ő sem emlékszik a legtöbbre, lekérdezni pedig nem tudja, mert az e mail cím, amivel regisztrált mindenhova, már nem él, mert megszüntette, ahoz hogy újra regisztrálja magát pár helyre (torrent oldalak) ahoz meg meghívó kell neki, de sajnos egy ismerőse sincs fenn azokon az oldalakon, idegenektől meg nem tud kérni meghívót, mivel párom egy közösségi oldalon sincs fenn, meg fórumokon se nagyon, ami ehez kapcsolódó lenne

és most az összes zenéje meg filme elveszett, ami gépen volt, csak azok vannak meg, amiket CD re kiírt


amúgy a párom mindig elöl hagyja a telefonját, és mindig előttem telefonál akkor is ha ő hív, akkor is ha őt hívják, meg nálam az én gépemen is be szokott lépni msn re, és az összes ismerőse aki fenn van nála ismerem

nem szoktam kutakodni nála, de ő maga mutatta, hogy kik vannak benn a telefonkönyvébe, egy két volt barátnője van, de azoknak van pasijuk és messze laknak, és a legtöbbnek már nincs is meg a száma, akik benn vannak telcsijébe azok munkatársak, vagy rokonok, de azok is többnyire idősebb nők, anyukák, ha én nem vagyok neki fontos, akkor más nő se lenne neki fontos ha klavarna mással, mert az olyan lenne, mintha másokat is velem csalna :)

2010. nov. 18. 17:20
 12/19 A kérdező kommentje:

hívott már háromszor hogy jön, csak mindig közbejön valami és később ér ide

de keresett

én meg nem hivogatom szinte sohase

2010. nov. 18. 17:21
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi én már sértődtem be azon is, hogy párom lekoccolt, hogy pill anyósomnak segít 5 perc és jön, majd 2 óra múlva "itt is vagyok" jött a hívás...én meg vártam mint a hülye hogy mikor jön már... miért nem szólt hogy késik? mert sietni akart -.-tiiisztára logikus
2010. nov. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

jaja, párom is kapkodott, otthon is hagyta az alvós poloját, meg egy két filmet amit el akart hozni :)

későn kelt fel, éjjel 4 től 9 ig aludt (este ért haza melóból, aztán mivel másnap szabadnapos volt este még játszott a gépén, meg megnézte hogy az alaplap amit apu adott neki jó e a gépbe amit vett, kompatibilis e

aztán

filmet nézett és kajált, filmen elaludt, másnap 9 kor kelt, összepakolta a gépét, olyan 10:30-11 körül odaért haíverjához, mert számítógép alkatrészeket meg monitort cseréltek, mivel a barátomnak X boxa van, a srácnak meg olyanok a játékai, hogy számítógépen játszik, és pasimnak gyorsabb a gépe, azon jobban futnak a játékok, netre viszont jó a másik, a srác még 15 ezret ráfizetett neki, úgyhogy megérte, havernak is telepített op rendszert, meg kipróbáltak pár játékot, 13:40 kor már otthon volt,

aztán elment boltba venni üdítőt, chipset, csokit, túrórudit amit elhozott mikor jött hozzám,

elbakolta a dvd ben lévő panelt ami kell a gépembe, mert az enyém elromlott

megborotválkozott

14:40 körül hívott hogy jön olyan fél 5 körül, addig op rendszert telepít, de közbe anyjának meg anyja élettársának is felfrissítette az operációs rendszerét, linux helyett windows 7 et rakott fel

csakhogy közbe a párom adatai, jelszavai kitörlődtek, és nem emlékszik egy csomó kódra, úgyhogy elsz*rakodott vele

hívott hogy legkésőbb 6 ra nálam lesz

megborotválkozott és fél 6 os busszal lejött hozzám :) amúgy egy helyen lakunk, csak ő kertváros én belváros

tegnap este óta ma 14 ig nálam volt

éjjel megy melózni

jött érte kocsival meló után az anyja élettársa, mert elvittek tőlünk egy monitort, néhány ruhát amit apu szerzett barátomnak, meg az anyjának raktam el pár retikült amire nekem nincs szükségem :)

jaj barátom olyan féltékeny volt tegnap, kérdezte hogy kinek csinosítottam így ki magam, hol jártam... fülbevalót raktam a fülembe, pedig ritkán szoktam beletenni

ki volt húzva szemem

és még nem öltöztem át otthoni ruhába, pedig tényleg csak boltba voltam apuval :)

azt mondta csak azért játszotta hogy féltékeny, hogy érezzem milyen az amikor ő is így csinál, de én ezt nem vettem be :) nagyon kérdezte hol jártam, meg kivel :)

mikor mondtam hogy hazajöttem, meg apuval mentem, akkor rákérdezett h akkor vele voltam vagy egyedül, mondtam neki hogy én később értem haza, de csak mert még sétáltam egyet és elszívtam két szál cigit :) erre jött azzal, hogy aki táppénzen van annak nem szabad ilyenkor kinn lennie :)

2010. nov. 19. 15:02
 15/19 A kérdező kommentje:
azóta is velem van meló után minden nap :) egész nap (csütörtöktől vasárnapig :))
2010. nov. 21. 12:34
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen te aztán nagy feneket kerítettél ennek az egész semmiség ügynek csajszi!
2010. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. :D
2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 21. 13:10
 19/19 A kérdező kommentje:

:D


ultra szuper vagyok :)

2010. nov. 21. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!