Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYORS VÁLASZOKAT! Hosszab idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYORS VÁLASZOKAT! Hosszab idő után végre ma este tudunk találkozni a párommal DE ma a délelőtt folyamán kijött a herpesz a számon. Hogy tüntessen el gyorsan? Vagy meg sem csókolhat addig amíg el nem múlik h nehogy megfertőzzem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :/ Ne csókolózzatok, ne szopj, ne igyon utánad pohárból... tom h sz@r de ez van.
2010. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tegyél rá herpesztapaszt. Megcsókolni megcsókolhat, a herpesz nem nagy valami, szóval ha el is kapja max ocsmány lesz, de komolyabb baja nem lesz, én megcsókoltam a párom amikor herpeszes volt. Mondjuk a húgomat leb*sztam amikor beleivott herpeszes szájjal a teámba :D

Te meg kezdj el vitamint szedni, éjjelre kend be Zovirax-szal, nappal meg Zovirax tapasz :)

2010. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,szerencsére még nem feltűnő...
2010. nov. 19. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
compeed herpesztapasz. nem olcsó, de megéri: egyrészt közben is gyógyul, másrészt nem látszik annyira alatta a herpesz, harmadrészt letakarja, ezért nem fertőzöd meg a párodat.
2010. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja az orális szexet tényleg felejtsd el, de a csókkal nincs gond.
2010. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felelőtlen vagyok de én ha szeretnélek, akkor figyelmen kívül hagynám, hogy elkapom. Szerintem én megkapnálak téged is, meg a herpeszt is. Aztán gyógyulnánk együtt.
2010. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

ahogy a barátomat ismerem tuti h nem fogja érdekelni,megörülne ha nem csókolhatna meg,viszont én meg nagyon szeretem és nem akarom megfertőzni:S

2010. nov. 19. 14:58
 8/10 A kérdező kommentje:
*megőrülne
2010. nov. 19. 15:08
 9/10 anonim válasza:
Rakjál rá heretapaszt!
2010. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudjatok, de elég sok itt a tudatlan ember... A herpeszvírus nem ilyen "egyszerűen" működik, hogy megcsókolod, elkapja és másnapra ő is herpeszes lesz -.- Ha neki valaha volt már herpesze az életben, akkor már hordozza a vírust, és a herpesz az immunrendszer legyengülésekor jelentkezik, nem pedig attól, hogy csókolózol egy herpeszessel... Ha még nem volt neki soha, akkor is lehet hogy már hordozza a vírust, azt tanultuk, hogy manapság már a babák nagy része is hordozóként születik...

Engem abszolút nem szokott érdekelni, ha a barátomnak van, még sosem kaptam el tőle, és nekem még soha nem is volt herpeszem.

Úgyhogy nyugodtan megcsókolhat a barátod, persze ettől még rakhatsz rá tapaszt/ bekenheted, hogy mielőbb elmúljon. 19/L

2010. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!