Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha barátotok/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha barátotok/barátnőtök száján kijön herpesz? Vagy egyáltalán nem zavar? Ha zavar akkor elmondjátok neki vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok.
2010. febr. 7. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar!Van herpeszkrém tehát semmi probléma.Egyébként ami zavar azt mindig megmondom neki.

18/L

2010. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Nem tehet róla! Addig nem csókolózunk, amíg el nem múlik, ennyi.
2010. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ilyen erővel akkor zavar a pattanás/szemölcs/hámlás,vagy bármi más?

páromon ekcéma jön ki állandóan...csak azért zavar,mert szenved tőle,viszket...ha nem viszketne neki,akkor azse érdekelne ha rajta lenne állandóan,nem azért szeretem,mert van vagy nincs bőrproblémája

amugyis...kenőcs,és elmulik

2010. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jah és csókolóztak ha van neki? Mert pl tesóm bnőjének is szokott lenni de tesóm sose kapja el és ők szoktak.. csak mert vki írta h addig nem szoktak.

Köszi az eddigi válaszokat.

2010. febr. 7. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar, mivel biológus vagyok... igazából nem is esztétikai gondom van vele. És amúgy elmondom.

26f

2010. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a herpesz ha van, mert elmulik. Addig nem csókolózunk, ami kicsit furává teszi a szexet:D:D
2010. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi csokolozunk,sosem volt még herpeszem,páromnak min 2havonta előjön,sosem ragasztotta még rám:)
2010. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amiről a másik nem tehet, az nem "zavar". Nyilván nem örülök neki, mert nem jó dolog, de úgy vagyok vele, majd elmúlik. Most ez hülyeség, hogy szólsz-e, hogy zavar, miért, ha szólsz neki, mit tud csinálni???
2010. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam h igazából zavar téged h van neki és nem szívesen csókolod meg ilyenkor,de nem mondod meg neki és nem mutatod ki.. egy kommentelő írta h pl ők nem csókolóznak ilyenkor.
2010. febr. 12. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
A herpesz vírus a világ egyik legfertőzőbb kórokozója, mindenki szervezetében benne van, de csak legyengült szervezet tud megbetegíteni, pl. megfázáskor.
2010. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!