Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iskolai végzettség és csalfasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolai végzettség és csalfaságra való hajlam ennyire összefügg?

Figyelt kérdés

4 kapcsolatom volt, most van a negyedik.

Az elsőben a fiúnak még szakmunkásvizsgája sem volt, mert kirúgták az iskolából rossz magatartás miatt. Szeretett, de mindenféle 13 éves kislányokkal is leállt flörtölni...

A második leérettségizett, asztalosnak tanult tovább, de dettó, mint az első...

Ezeknek azért lett vége - bár állítólag nem csaltak meg soha-, mert féltem, hogy mikor kezd ki valójában egy ilyen kis tinilánnyal, már-már igénytelennek tűntek a szememben.

Aztán a harmadik és a mostani kapcsolatom diplomás emberrel volt/van. Ők kicsit flegmák, még azt is megválogatják, hogy kinek köszönnek, nemhogy akárkivel flörtölgessenek... Én pedig nyugodt voltam/vagyok. :)


Tényleg ennyire összefügg? Vagy valami más? :D


L20


2010. nov. 20. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

ők jobban tudnak hazudni, és anélkül űzni a kis dolgaikat, hogy észrevennéd. Am biztos lehetne valami statisztikát csinálni, de nem lenne szabad általánosítani. Mert attól, hogy valaki nem tanul tovább, attól még láthatott rendes példát őszinteségből. Ez inkább családfüggő, mint végzettségfüggő. Ezt gimnazistakén mondom.

18L

2010. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baaromira nem függ össze. Egyszerűen ilyen embereket fogtál ki.
2010. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél, hogy az olyan pasit ejtetted aki mindenkivel leáll flörtölgetni...


Amúgy szerintem ez nem függ össze, nekem volt olyan pasim, aki ugyanígy kicsapatta magát a középiskolából, és azóta se érettségizett le, de mindezek ellenére műveltebb és minden szempontból kultúráltabb, mint sok diplomás, akiket ismerek. Ja, és nem csalt meg...

Szóval egyetértek az egyik előtem szólóval, hogy ez csak annyi, hogy így jött össze, de nincs ilyen összefüggés. Diplomások között is vannak akkora tajparasztok.... Meg ha azt nézzük, hogy már szinte 2-es érettségivel is be lehet kerülni bizonyos felsőoktatási intézményekbe, akkor ezek a kategóriák inkább csak személyes döntés eredményei, egyre kevésbbé jelez kultúrális vagy társadalmi különbséget.

Meg pl egyik ismerősöm azért nem tanult tovább, mert apjának jól működő bútoripari cége van és a család közös döntéseként a srác csak faipari szakközépiskolát végzett, hiszen leginkább arra lesz szüksége, a többit megtanulja gyakorlatban...

Szóval szerintem egyfajta sznobizmus azt hinni, hogy a diploma bármi mást is jelent, mint egy papír, amivel többet akar keresni az illető....

2010. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!