Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha egész nap a bnőmmel voltam. és most este már msn en viszont nem tudunk miről beszélgetni és kínos a csend?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel eddig senki nem válaszolt, ezért én válaszolok. Semmit nem kell neki csinálni. Meg kell neki mondani, hogy egész nap együtt voltatok, nem tudsz most miről beszélni, inkább nézni akarsz egy filmet, vagy ilyesmi. Nem kell ebből eget verő problémát csinálni sztem. Nekem is volt ilyen.
2010. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Viszont szokott ugyan ilyen probléma lenni akkor is ha nem vagyunk együtt egész nap.:S

Meg még lenne így menet közbe annyi, hogy...

Mit tegyek akkor ha azt mondat nekem h szeret, DE Neki az túl sok amit én mutatok iránta..és hogy ez Neki így sok....(és ezt mondja 3 hét után)

2010. nov. 20. 22:07
 3/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, amíg nem laktam együtt a párommal, de egész nap együtt lógtunk. Utána mindketten hazamentünk és ha még együtt akartunk lenni, a jojatek.hu-n játszottunk egymással általában billiárdot. Esetleg próbáljátok ki ezt.
2010. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi jót csinálsz?Zavarok?Hogy telt a napod?Milyen a kedved? Hogy vagy? Hogy megy a suli? Szeretsz oda járni?Milyenek a tanárok,többi diák?:D Mit szeretsz szabadidődben csinálni?Mit szeretsz a legjobban és mit utálsz?Kedvenc tantárgyad?:D Sportolsz valamit?Mióta űzöd?milyen gyakran?:D Miért szereted?:D Szoktál versenyeken részt venni?Milyen eredményt értél el?:D Meddig tartott mig megtanultad?:D Volt már esetleg valamilyen baleseted miatta? Mi volt a legjobb és a legrosszabb élményed vele kapcsolatban? Ki a példaképed,és miért?:D Ki a kedvenc színésznőd,énekesnőd,énekesed,színészed és miért?:D Melyik a kedvenc együttesed? Milyen zenét szeretsz?:D Mit csinálsz szívesen szabadidődben? Kedvenc filmed?sorozatod?:D Kedvenc:színed,ételed,italod,tantárgyad,évszakod,sportod,. Hobbid?:D Van tesód?ha van hány?Szeretsz ott lakni ahol laksz?:D Mi az a kaja,ital,amit ki nem állhatsz?miért?:D Szereted a természeted?Szereted az állatokat?Van háziállatod? Van kedvenc országod,városod,?Hova utaznál a legszívesebben? Voltál már haverokkal valahol nyaralni?Milyen volt?Hol szoktatok bulizni?Melyik a kedvenc helyed?Van legjobb barátod/barátnőd?mióta ismeritek egymást?:D Csalódtál már valamelyik barátodban?Mit tett? Mesélnél picit magadról? Hány cm magas vagy stb.Hol szeretnél majd lakni? Hova szeretnél menni nyaralni? Van valamilyen álmod?amit feltétlenül megszeretnél valósítani? Mivel szeretnél majd foglalkozni?Mit gondolsz az emokról,punkokról,rockerekről.? Milyen stílust képviselsz? Most hirtelen ennyi jutott eszembe, Sok sikert!!!!!!:D
2010. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hehe :D:D Szal ha nincs más megoldás kockuljak vele :D:D
2010. nov. 20. 22:11
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi ezt a kérdés tömkeleget DE már ezeken túlestünk ugyanis 3 hete vagyunk együtt szal a kérdések nagy része az már rég megvolt...+ 1suliba járunk ugyanis évfolyam társam

minden szünetbe együtt vagyunk...mondta h ez így jó oké h szünetbe együtt vagyunk...de mondjuk mikor haza akarnám kísérni vagy vmi akkor kicsit dúrvűn fogalamzva "ellenekzik"

2010. nov. 20. 22:15
 7/10 anonim válasza:
Hajjaj ismerős.Nem vagytok véletlen kecskemétiek? Mind1 ha azt mondja,h sok, akkor sok. Hanyagold egy kicsit. Ne keresd szünetben, jöjjön oda hozzád Ő. Ha arra kér, h kisérd haza, találj valami kifogást, h most nem érsz rá. Ne éreztesd annyira h szereted, mert megijed majd tőle és a kapcsolat könnyen egyoldalúvá válik. Te majd futni fogsz utána és mindent megteszel a kapcsolatért, ő meg egy szalmaszálat nem lesz hajlandó keresztbe tenni értetek.
2010. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké rendben, ezt mondjuk már többen is mondták h kicsit hanyagoljam szal h ne minden szünetbe mennyek oda stb..stb..
2010. nov. 20. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek msn-eztek már akkor? Tök felesleges. Egész nap együtt vagytok, még este se hagyjátok egymást? Én msn-en mindig összevesztem a pasimmal, azóta nem msn-ezünk.
2010. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nem csak most van h nem tudunk miről beszélni....hanem akkor is előfordul ilyen ha CSAK msn en tudunk beszélni...mert nem tudunk elmenni a másikhoz..stb..stb..
2010. nov. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!