Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó taktika? Ilyenbe bebukhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika? Ilyenbe bebukhatok? Hosszú távon ez csak jó lesz nekem nem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3 napja furán viselkedik, smsre nem válaszol.. találkozóra nem jön el mert közbe jön valami és egyebek.. most meg ki van kapcsolva... ha nem foglalkozok vele, és 2 napig nem írok neki meg semmi, akkor az jó taktika nem?

Szerintem jó, mivel ha azt mondja hogy szia, nem foglalkoztál velem. Megmondhatom neki hogy nem ezt vártam, én se dobtalak el mikor 3 napig le se szartál..


Szerintetek?


2010. nov. 21. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

2eset:

vagy igen keresni fog, és jön a nemfoglalkozós szöveggel

vagy ezután sem keres, akkor már nagyobb a gond.

2010. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mit veszítek? egy olyan nőt akiért mindenki megfordult az utcán? .. Ha elhagy elhagyott egy olyan csaj aki soha nem is szeretett.. mert ha szeret ilyenért nem hagy el.. ha szeret keresni fog..
2010. nov. 21. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó taktika, alapos szervezés, kidolgozott útvonalak. A terv kifogástalan.
2010. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy jó nő, ne befolyásoljon semmi. Nyugodtan megtudhatja, hogy milyen volt, ne sajnáld kimondani.. ha meg meg se hallgat, akkor eleve probléma volt eddig is.
2010. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy szakítani akar, vagy magánéleti gondok...
2010. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most írt üzenetet: " szivem.nemtörtént semmi csak nemvoltunk itthon.majd nemsoká megyek sztem msnre.imádlak kincsem.hiányzol héh :( "


Én erre ennyit, jólvan cica, miért voltál kikapcsolva?

2010. nov. 21. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérd el a muterja számát is a biztonság kedvéért,nehogy már így eltünedezzen,nem jó jel.

Ha randizgat pasi mellett,annak a muter sem örülne gondolom.

2010. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Muterja nem velük él, apja nincs otthon sokszor..
2010. nov. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!