Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívhatnám fel a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel a suli menõ srácának figyelmét?

Figyelt kérdés

Mindketten 15 évesek, 9.-esek vagyunk, más osztályba járunk, csak a tesink közös, de akkor is a fiúk és a lányok külön vannak. vagyunk.

Tudom, hülyeség volt beleszeretni egy ilyen fiúba, akit mindenki kedvel, sokaknak tetszik, de nem tehetek róla, csak úgy megtörtént..... :) És most itt jön a kérdés, hogy hogy is hívjam fel rám a figyelmét? Most volt nemrég egy buli a giminkben, akkor egy kivágott ruhában, magassarkúbanpróbáltam feltũnni, de az nem én voltam, már megbántam. Amikor szembemegyünk a folyosón, mindig a földet bámulja, vagt kinéz az ablakon, bárhova néz, csak rám nem, szóval szerintem nem tetszem neki. Akkor felejtsem el? Én átlagos lány vagyok, inkább visszahúzódó. 15/L


2011. nov. 2. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nos a suli menő sráca tuti hogy nem holmi kispcs 9kes..

Másodszor szerintem tesin rúgj hozzá egy focilabdát a fejéhez ,mikor közelít véletlenül ejtsél ki valamit a kezedből és hátha segít felvenni ,ha pedig nem akkor felejtős a szitu...

2011. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is furcsa, hogy máris milyen népszerũ, de már rájöttem, hogy itt mindenkinek van egy elõélete, ami a gimiben folytatódik.... Ezzel azt akarom mondani, hogy van két suli, ahonnan rengetegen jöttek az évfolyamra, így õk már mind ismerik egymást, többnyire egymással foglalkoznak, alig van lehetõség ismerkedni, beilleszkedni...

ÉS BOCSI A SOK HELYESÍRÁSI HIBÁÉRT!!!

2011. nov. 2. 07:10
 3/12 anonim válasza:
75%

esetleg menj elé meztelenül de ez nem biztos hogy be jön.

egyszerübb elkábítani...xDDD

2011. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt írni... -_-
2011. nov. 2. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Próbálj mást keresni. Tudom, mondani könnyű, de tapasztalatból beszélek. És is egy átlagos lány vagyok és nekem sikerült megismerkednem vele, de igazából az egész egy csalódás.
2011. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha 9.es és menő nem tudom..tud valamit vagy szar a gimi ha már "az ebihalak"is menők...amikor 9.es voltam még a nevemet sem tudták...mot h 11.-es vagyok hajlong mindenki :D

szóvl szerinem kár olyan fiú után futni aki meg se áll...inkább várd h vki rád hajtson....várj 11.-ig

addig pedig szívj el pár jointot =)

2011. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha rád sem néz akkor értelmetlen. Nem tetszel neki. És jobb is így neked. Az ilyen menő srácokkal sose próbálkozz mert egy átlagos visszahúzódó lányt 1 hét után lecserélnek egy menőbb bulis kisribire.
2011. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

=( Reménytelen a helyzet, sosem lesz bárátom.

Amúgy úgy hallottam, hogy a fiú bátyja kifejezetten a csendesebb lányokat szereti, és hogy õ is ilyen... Nem tudom, mi igaz ebbõl, de a fiú randizott az egyik lánnyal az osztályából, aki nem nevezhetõ kifejezetten ri*ancnak, inkább aranyos, sportos, jókedvũ lány. De akkor hagyom a fenébe.

2011. nov. 2. 08:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hamar feladod, nem is akartad igazán.
2011. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ugyan dragam ne add fol ilyen konnyen ,es szerintem nem azert nez leele a folyoson, mert nemteccessz, henm, mert fel, hogy zavarba jon. Mindig legyel magabiztos, de ne nyomulj ra, mindig loszonj neki, ha a kozeledben van (inkabb ha egyedul) szolitsd meg es kedvesen erdeklodj iranta (pl.: hogy ment a matek doga?? stb.), vagy facebook-on csinalj ilyeneket, hogy

A süllyedő Titanicon vagyunk. be. Irj @-t és csukott szemmel irj be egy betűt.! x'DD


-Aki wc-én ül, mikor süllyed a hajó: kiss gizi

-Aki a kapitánnyal beszélget a jó nőkről: nagy lajos

-Aki jógázik a fedélzeten: szekely jozsi

... -Aki Leonardo Di Caprionak hiszi magát:...

-Aki inkább leül és zenét hallgat:...

-Aki inkább beugrik saját maga a vízbe:...

-Aki jól berúg, mielőtt megfullad: s akkor pont veletlenul annak a fiunak a neve van ott :)

-Aki festi magát, hogy szépen haljon meg:...

-Aki utoljára megcsókolja Leonardo DiCapriot:...

-Aki elkezd rappelni a süllyedő hajóról:...

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!