Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem voltunk még úgy együtt,sim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltunk még úgy együtt,simogatás,csók..természetesen igen,de tovább nem jutottunk,és az a helyzet,hogy nem is szeretnék még ill. nem is tudom.Mennyi időre volt szükségetek?

Figyelt kérdés
Még mielőtt félreértenétek,nem arról van szó,hogy a szerelmében,mert nem,abban teljesen az vagyok,szeretjük egymást nagyon több,mint fél éve.Nem voltunk még úgy együtt,simogatás,csók..természetesen igen,de tovább nem jutottunk,és az a helyzet,hogy nem is szeretnék még ill. nem is tudom.Nem ez a fontos még.DE tudom,hogy nagyon megbecsül engem,ugyanakkor még most fél év után is előfordul,hogy tartom a távolságot..nem mindig engedem magamhoz közel,és úgy gondolom ebből kifolyólag jobban megbecsül.Szeretném,ha teljesen,szívemből meg tudnék bízni benne,mert ez nekem nagyon fontos.A kapcsolatunk nagyon szilárd lábakon áll,ugyanakkor úgy érzem sokszor kell az,hogy ne beszéljünk,vagy ő keressen...fiúk szeretitek,ha egy lány picit tartózkodóbb olykor?
2009. jan. 13. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
A fiúban való kételkedésről kérdeznélek titeket!
2009. jan. 13. 20:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Fontos h ne add oda magad már az első adandó alkalomnál.

Ennyi idő elteltével sztem már lehet petting, simi...stb...de ha még a sexre nem vagy felkészülve akkor ne tedd meg.

2009. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bízol benne? Első válaszoló.
2009. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen olyan téren bízom benne,mert ismerem,tudom,hogy vár rám,de van,hogy csalódom a viselkedésében és ez bizonytalanná tesz az emberi értékeivel kapcsolatban(nem velem szemben!!!) Emellett viszont szeret nagyon,de nekem fontos nagyon,hogy amit megbeszéltünk tartsa be másokkal való viselkedésével kapcsolatban,de még most is van hogy téved,és nem nem arról van szó,hogy téved,mert minden ember ejt hibákat,de akkor is belül csalódok olyankor,amit nem tudok félretenni vagy kitörölni magamból!
2009. jan. 13. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
"Az a baj nőkkel, hogy státuszkérdést csinálnak a szüzességből, vagy annak nem meglétéből."
2009. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt egy nőtől hallottam.
2009. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És amúgy a szőke herceg nem létezik.
2009. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló.

Akkor azt tanácsolom neked, hogy várj még vele, míg teljesen azt nem érzed h eljött az idő mikor minden félelmet és kétséget félre teszel, és teljesen átadhatod magad a gyönyörnek.

2009. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 biztos!Ha nemérzed magad késznek arra hogy megtedd, akkor még várjál vele.De szerintem ha már fél éve együtt vagytok, biztos nem divatból van veled meg egyéb okok miatt, hanem azért mert szeret, mert te kellesz neki.Szerintem megbízhatsz benne.:)
2009. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!