Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel kb 3 hónapja, egy másik lány miatt. Már rájöttem hogy nem kellett volna, de most meg olyan hülyeségeket csinál, és nem tudok ellene mit tenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,az exem 19. 4 évig és 5 hónapig voltunk együtt. A kapcsolat vége felé én már úgy éreztem hogy kihűlt minden, és csak a szeretet tart össze, nem is szerelem, amit iránta érzek. Mivel én voltam neki mindenben az első, így számára nehezebb volt a szakítás. Az első hetekben szép idézeteket kaptam csak msn-en, meg közösségi portálokon, szép kommentekkel fűszerezve, amiben minden barátja és barátnője engem ócsárolt, meg hordott el.Azóta...(de lehet még előtte) kezdtem érezni a másik lány iránt többet mint barátságot. Az a kapcsolat teljesen rosszul sült el, lehet hogy kár volt "miatta" elhagyni őt. Viszont kezd elanyátlanodni. Az idézetek után sms-eket kaptam, szebbnél szebbeket, aztán anyámmal beszélt, nem tudom mit mondott neki, de neki is én voltam a rossz. De mivel egy helyre járunk bulizni, ott gyakran találkozunk. És egy buliban minimum 4-5 pasival van, ki tudja miket csinál velük. Nem féltékeny vagyok, meg ilyenek, hanem féltem, hiszen attól a szeretet megmaradt.Igaz, ha tehetném mindent visszacsinálnék, de nem tudom,mit csináljak?
2010. nov. 22. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérhetsz tőle, de ha neked nem elég a szeretet, akkor csak foglalkozz magaddal és ne a lánnyal! Nem vagy sem az apja, sem az anyja! Azt csinál amit akar, nem a te barátnőd!
2010. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát hallod ezt elszúrtad. szegény lány próbálja feldolgozni az eseményeket és továbblépni, esetleg az összetört önbizalmát is helyrerakni. hagyd békén. ki kell tombolnia magát. igaz nem a leírtak módján, de mindenki másképp csinál mindent.
2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd békén. már nem köt össze titeket semmi, nem tartozik neked semmivel, és te sem neki azzal meg főleg nem h megpróbálsz beleszólni abba h hogyan viselkedik. ha neki így jó és így jól érzi magát akkor nincs jogod beleszólni...
2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Öcsém te nem vagy százas az tuti!!!!majdnem négy és fél évet a p.-ba dobtál egy másik ringyóért?hogy a fenébe nem gondolhattál arra,hogy van egy biztos párod,akit minden téren tökéletesen ismersz és szeret ,te meg eldobod egy másikért akivel aztremélted ,hogy jobb lesz? nem pár hónaprol beszélünk ember!hanem 4 évről!Jesszus
2010. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szért, mert már csak szeretetet érzett iránta, nem szerelemet. Tudod ő még azt hiszi 23 éves korában, hogy a szerelem örökké tart és csak egyszer jön elő egy embernél.
2010. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most lesz majd a kiscsajból a csalódás után egy nagy.....!Beszélj vele,de ha már no szerelem akkor tisztázd vele az elején a beszélgetésnél hogy csak mint barát gondolsz rá!
2010. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, ha nem szeretted, akkor miért kellett volna vele maradnod? Nem értem ezt a részét, az ismerősi köre miért ócsárolt téged. Idióták. Ha nem megy, nem kell erőltetni. Majd lesz másik barátja. Ennyi.

Lehet kis butaságot csináltál, így elszalasztottad mindkettőt, de inkább legyél egyedül, mint hazugságban együtt.

2010. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hat ez nagyon nem volt szep hogy ugy othagytad csak mert masik lany tetszet meg ha honapokrol beszelnenk akkor hagyam de ember 4 ev :) hat nagy marhasagot csinaltal azt ajanlom tartsd az exedel a kapcsolatot es minel tobbet beszej vele szerelmi temakrol nekem bevalt :)
2012. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!