Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek odameni a fiúhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek odameni a fiúhoz, pedig egy suliba járunk és nagyon tetszik. Félek hogy nem tetszem neki. de mégjobban félek attól hogy más lánnyal fog járni. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
nicsenek közös ismerőseink és egyelőre csak köszönőviszonyban vagyunk
2010. nov. 23. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Ne is menjél oda hozzà,mert lehet,hogy rosszul sülne el a dolog,és utàna kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.vàrd meg a megfelelõ idõt,hàtha màsképpen alakul.
2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el az egyértelmű visszautasítást sokkal jobban fel tudod dolgozni, mint az eltitkolt, viszonzatlan szerelmet!!!!!

18F

2010. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja, 19:27! Te hány éves vagy? :)

Ha beszélget vele, az soha nem sülhet el rosszul. Tapasztalat.

2010. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el ha nagyon tetszenél neki, már lépett volna. Ha meg tetszel neki csak nem lép, akkor egy gyáva féreg. Ha te lépsz, akkor az olyan mintha te udvarolnál neki. Semmi jó nem lesz neki a dologban, tudja az érzéseidet, nincs szüksége a meghódításodra. Szerinted ez így lehet egy szép kapcsolat?
2010. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy én vagyok az a fiú...melyik megyében jársz suliba?
2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

van közös órátok? mert abból már ki lehetne indulni...vagy, egyáltalán ő látott már téged?

2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát nem 1 csajozó típus

igen látott már egem mindíg köszön ha lát és mosolyog is de nemfog odajönni hozzám...

2010. nov. 25. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki:)

próba cseresznye... méghozzá elképesztően finom cseresznye:DD

2010. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ebben az esetben, szerintem nyugodtan menj oda hozzá beszélhetni. Most nemsokára karánycsony lesz, és annyimindenről lehet beszélgetni! Meghát, tudd meg hogy szeretie a harry potter-t! most vetítik a moziban!

de azért túlzásba ne vidd! ha elutasít valami átlátszó dumával, akkor hagyd!

21/L

2010. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hú:D jó ötleteket adtatok

imádja a harry pottert:é

2010. nov. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!