Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, egy olyan problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, egy olyan problémám, hogy a lányokkal nem tudok beszélni, azaz tudok, olyannal akit régóta ismerek, de akivel meg meg akarok ismerkedni, azzal nem, avagy nincs semmi témám, amiről beszélni tudok;mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti miről szoktatok beszélni,a barátnőtökkel?
2010. nov. 23. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak én lány vagyok :)

Amúgy igazából nekem az vált be, hogy nagyobb társasággal közösen elmegyünk valahova, iszogatunk és ott feloldódok és a kiszemelttel is órákon át tudok beszélgetni.( ha tényleg olyan az illető)

2010. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beszélgetni meg bármiről lehet, amit szeretsz: hobbik, kedvenc filmek/zenék, politika, tudomány, bulik, amit akarsz
2010. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi filmekről,programozásról,nyaralásról,családról,játékokról /szerencsére elég kockák vagyunk mindketten/ XD

Mindig lehet találni közös témát(igaz én is nehezen ismerkedek),de valahogy mindig akad valami közös.

2010. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,ha van bennem,pár feles,akkor bárkivel tudok beszélgetni,de nem lehetek,mindíg részeg.
2010. nov. 23. 21:58
 6/6 anonim válasza:

Semmiesetre se görcsölj azon,hogy vajon mit is kéne mondani a kiszemelt lánynak. Amit érzel, ami eszedbe jut, csak őszintén!Ami épp adott, és akármennyire is feminista világban élünk, nem ciki egy-egy bók, vagy egy kabát lesegítés. Tényleg! Nézz a szemébe, méllyen, és azzal is tudatod vele, hogy nem közömbös számodra( mert amellett, hogy kemény férfinek kell,hogy látszódj, azért egy lány szereti érezni, ha bejön a srácnak).

Legyél nyugodt, és igazi férfi!Ennyi!

2010. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!