Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok egy lánnyal minnél szorosabb kapcsolatot kiépíteni? Baráti kapcsolatra gondolok, az több ideig megmarad.

Figyelt kérdés

Miket beszéljek, stb. Osztálytársam a lány, és jóban vagyunk, csak szeretnék igazi jóbarátja lenni, tippek?

14/f


2011. nov. 4. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj a hangulatára. Persze ne nyomulósan csüngj mindig mellette ha látod hogy el van kámpicsorodva. Az a jó hogy osztálytársad, és így amikor látod hogy egy kicsit el van bóbiskolva, egyedül üldögél esetleg megszólíthatod hogy -mizu, miért van rossz kedved?- ezt a gesztust mindenki értékeli, és jól fog esni neki ez a figyelmed. Esetleg fogadj vele egy dolgozatírásnál, ha jól sikerül, akkor esztek egy ünnepi büfés szendvicset. Bármi ilyen jópofa dolog:)
2011. nov. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisszótár válasza:
az több ideig megmarad??? Legyünk őszinték! Ha neked tetszik a leányzó és nem mersz, vagy nem akarsz vele összejönni (mert úgy érzed,hogy barátként, tovább tudsz mellette lenni) akkor HAJTS RÁ!!!!! Velem is ez volt, én nem próbálkoztam és a barátság odalett és sosem tudtam meg,hogy milyen lett volna vele... Szóval ha ebben a cipőben jársz, ne habozz, próbáld meg felszedni, különben bánni fogod... 19/f
2011. nov. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

ez nagyon bonyolult, függ a lányokról alkotott képedtől is.

ha képes vagy egy lányt embernek és nem p*nacs*csnek nézni, akkor szerintem a legfontosabb a természetesség és az érdeklődés. mint ahogyan a fiú barátaidnál is működi: például van 1 közös érdeklődésetek, eljártok együtt művelni ezt, és idővel a személye is annyira fontos lesz neked, hogy érdeklődni kezdesz a dolgokról ami vele kapcsolatos, mint hogyan mennek a dolgai, milyen rágcsát szeret filmezés közben enni, vagy mi a kedvenc sportja. nem a legjobb példák de remélem érthető


a lányok annyiban különböznek a fiúktól, hogy sokkal erősebben befolyásolják őket az érzelmeik.

lényegében hasznos tippet nem tudok és szerintem nem is lehet mondani azon felül, hogy ismerjétek meg egymást, töltsetek el sok időt együtt és ne erőltessetek semmit. ha nem működik tovább kell lépni, vagy hagyni annyiban.


# 1/2

ez hülyeség, a mizu jópár embernek sablonszöveg, van aki meg kifejezetten nem szereti ha az érzelmeiről faggatják.


# 2/2

ne a saját hibáid próbáld kijavítani másokban. addig ne is csinálj gyereket, amíg ezen nem tudsz uralkodni.


az viszont jogos kérdés lenne hogy miért akarod ezt kérdező? tulajdonképp mit akarsz ettől az embertől?

2011. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen? Jól érezni magam vele, vagyis, hogy ő is jól érezze magát velem. Ő egy nagyon kedves lány, és szeressen, de mint közeli személyt, mert a járás az én koromban rövid ideig tartana, és utána valószinüleg már nem lenne olyan. Jóba akarok vele lenni, és nemtudok fogalmazni :D
2011. nov. 4. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

ez elég ésszerűnek tűnik, van benne igazság. ha általánosítani akarok, ebben a korban még inkább érdemes saját magaddal foglalkozni sok időt: sportolni, tanulni, művelődni, hogy ne legyen belőled jellemtelen személy.


másrészt van egy olyan sejtésem hogy a korodhoz képest érettebb vagy, sokat segíthet egy barátságban az is, ha idősebb lányokkal ismerkedsz, és megtanulod, hogyan működnek, hogyan kell bánni velük, stb.


a jó barátság titka ilyen céllal talán a hallgatás tudománya lehet. szerintem sokkal többet ér valaki aki mindig ott van de sosem sértett meg, mint egy jó humorú szívtipró. mert a lányok ösztönösen "csak" párkapcsolatra választják a bunkó srácokat.


az sem árt, ha érdeklődsz hogy ő miket szeret, meg ha kimutatod az érzéseidet neki. magyarul hozd elő a személyiséged nőies oldalát, már ha menne az ilyen. nyilván ez kissé már manipulatívnak nevezhető részemről, egyébként előkapcsolatnak nem is ajánlom, mert ilyen viselkedéssel örökké a jóbarát lúzerpasi kategóriában maradsz. szóval ha komolyan gondolod semmiképp se számíts később párkapcsolatra tőle.

2011. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
FUuuuuuu, nehéz az élet :S
2011. nov. 5. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
ez van srác, de te legalább felkészültél rá, nem úgy mint egyéb kortársaid
2011. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ebben így nem vagyok biztos xd :S
2011. nov. 6. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor csak kicsit jobb helyzetből indulsz
2011. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma megölelt, önszántából ^^ ilyen még nem is volt soha, muwhahah ^^
2011. nov. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!