Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves pasival járok. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves pasival járok. Szerintetek ez "gáz"? 16/L Apának hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

A 10 éves korkülönbségbe már belenyugodtam, ezzel nincs semmi bajom, mert nagyon aranyos velem, udvarias, stb.

Anyával már megbeszéltem, és ő is ráhagyta, és a bátyám is "elfogadta". Már csak apukámnak kellene valahogyan beadni... De addig nem szeretném, amíg nem biztos. 2 hete járunk, azt látom rajta, hogy tényleg szeret, de én még szűz vagyok, és hát neki meg gondolom hogy lennének igényei egy idő múlva... szerintetek kibírná hogy egy fél évet várjunk? Mert én be szeretném betölteni a 17-et (szinte pont fél év van addig). Megkérdezzem tőle? vagy mit csináljak?


2010. nov. 24. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
fuu de utálom az ilyen kib@szott pedofil jelölteket akik már 25 éven túl vannak és akkor a 15-16 éves kis szutyok p*csákat széditik mert a korabelieknél esélye se lenne!UNDORITÓÓÓÓÓÓÓ! apád helyébe sz@rrá verném azt a mocskot meg te is kapnál nem 1 pofont.. Szted mit akar egy éretlen 16 évestől egy érett férfi? hát jó hülye vagy édeslányom ha nemtudod.. remélem megbánod majd
2010. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!