Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon tehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Mit csináljak? Nagyon tehetetlen vagyok. Merre? Hogy?

Figyelt kérdés

Szakított velem, minden nap együtt voltunk, vele terveztem, nincs senkim rajta kívül, nem gondolok másra, nem is akarok, de elhagyott, azt mondja szeret.Múltkor is ugyanezt tette, csak vissza sírt. Mit tegyek? Nem bírom nélküle:(

Nagyon kétségbe estem:(


2010. nov. 25. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
kort, nemet, történetet, akk talán tudunk segíteni
2010. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval, 8hónapot voltunk együtt. vitáztunk, azt mondta elhagy, ert nem akarja, hogy megbántson. Multkor is ugyanez volt, csak akkor azt mondta megbánta, és nem akar nélkülem lenni. Megint elhagyott, de azt mondta szeret/szerelmes.Minden nap együtt voltunk, csak ketten, azt mondta, soha nem enged el..most meg..még el sem érzékenyült:( csak ő van vagyis volt nekem:(
2010. nov. 25. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
19/L vagyok
2010. nov. 25. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet könnyű ezt mondani, sőt tuti, de ha szereted engedd el, és ha vaéoban szeret úgyis visszamegy hozzád, de ha nem, akkor sose volt a tied... És ha vissza akarja legközelebb sírni magát hozzád, akkor kicsit dolgoztasd meg... Hadd gondolkozzon el azon, hogy lehet, hogy legközelebb már nem tudja ezt eljátszani... Addj jeleket, de mégis legyél kissé rideg vele!!! ;)
2010. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy érzem már nem jön vissza soha, de azt mondta szeret:( ez a legrosszabb benne, mert ha nem szeretne, elfogadnám..:(
2010. nov. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!