Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem mondta el teljesen, hogy merre járt ma?

Figyelt kérdés
Délután kérdeztem msn-en a barátnőmtől, hogy milyen napja volt, merre járt, mit csinált. Elmondta, de egy dolgot kihagyott. Most meg este töltött fel új képeket face-re és látom, hogy a városban lettek csinálva. Kérdezem, h mikor csinálta és akkor mondta, h jaj hát ma, csak elfelejtette mondani, h voltak csavarogni. Sztem vmi van a háttérben, én legalábbis nem szoktam elfelejteni, ha délután a barátaimmal lógok.
2011. szept. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Vallatásnál előfordul, hogy egy-két részletet kihagy az ember.
2011. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát...leheth nem csináltak semmi lényegeset, azért nem mondta el. Végülis nem a rendőrség előtt igazolt alibit :) Meg ha titkolózna, nem töltötte volna fel a képeket. Sztem nincs okod aggódni, főleg ha a barátnőivel és nem valami pasikkal fotózkodott.
2011. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Két lehetőség van.


1. Valamilyen szinten a tilosban járt. Lehet, hogy csak volt egy srác, akivel flörtölt picit, és nem is akarta ezt az egészet szóba hozni, de lehet, hogy komolyabb.

2. Túl féltékeny vagy, mindig mindenről faggatod, és tudta, ha elmondja, hogy a városban fényképezkedett az ismerőseivel akkor még jobban faggatod majd, és nem volt kedve az egészhez, inkább elhallgatta.

2011. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Elásott 1 hullát!

XD


De viccet félretéve.Ha nem olyan sértődősfajta,akkor próbáld meg faggatni(de csak ha biztos vagy benne,h nem megy a kapcsolatotok rovására).Ha eleget kérdezel,állandó keresztkérdésekkel,folyamatosan mindig mindenbe belekötsz,akkor ha hazudik,előbb vagy utóbb változtatni fog a mesélyén,de az,aki igazat mond,nem fog tudni.

2011. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos gyakran lófrál a városban és annyira mindennapos, hogy nem említette. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. gondolj bele, ha pasival lett volna, nem hiszem, hogy készültek volna képek.
2011. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:

ja, elsőnek igaza van.


mi vagy te neki, gyám vagy pártfogó felügyelő, hogy minden lépéséről be kell számolnia és ha valami kimarad számonkéred???


örülj, hogy nem rúgott ki, én azt tettem volna. először tökön, aztán ki.

2011. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyik esetben sem lesz sokáig a barátnőd. Senki nem szereti ha faggatják, meg számonkérik. Nem munkahely a veled való eggyütlét és nem is rendőrségi kihallgatás. Akár flörtölt mással akár nem, mindkét esetben szakításhoz vezet ez a hozzáállás.
2011. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!