Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább, merre?

Figyelt kérdés

A sulinkba jött egy új fiú. Ahogy rámnézett az első napokban éreztem, hogy van benne valami. És elkezdtünk szemezni, felfigyeltünk a másikra. Volt, hogy utánamfordult, mikor mellettem ment el végigmért, rengetegszer nézünk a másikra, stb.

De kiderült, hogy barátnője van. Először el sem akartam hinni. Már majdnem 7 hónapja járnak. A lány nem ide jár.

Ugyanúgy néz a srác, és tényleg rengeteget.

Viszont a csaj írt neki facebookon, hogy szeretlek, és a srác visszaírta, hogy énis nagyon téged és egy szívet.

Szóval nem tudom mivan, nem akarok belerondítani, ugyanakkor teljesen beleestema srácba.

Mit csináljak?


2011. szept. 26. 21:25
 1/2 WhiteLabel ***** válasza:
jobbra menyél tovább kérlek.
2011. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy ez csak egy fellángolás részedről. Jobban jársz, ha semmit sem teszel. Igyekezz elfelejteni, és keress mást.
2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!