Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nyaggat vele. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nyaggat vele. Vagy ez természetes egy pasinál?

Figyelt kérdés

2 hónaposak vagyunk, megbeszéltük, hogy nekem még idő kell, azt mondta, megérti. De azóta is próbál felizgatni, a nemi szervemet kivéve minden erogén zónámat célba veszi kézzel...

Nekem meg rosszul esik, hogy már nem csak a meghittség van, a szerelem, hanem a szexuális vágyat is érzem rajta...vagyis hogy egy öleléssel, smárolással, mikor ketten vagyunk, ez a célja, mert ez lesz belőle.

Egyébként foglalkozik velem rendesen, csak ez bánt engem. Érezni akarom még a szerelmét a vágy nélkül...

19/L


2010. nov. 25. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint 19 évesen 2 hónap után már eléggé rendbe van a szex.

Ennek a gátlásosságnak lehet, hogy más oka van.

2010. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

én is ilyen vagyok,és általában ha új csajom van elöbb utóbb úgyis lefekszenek velem még azelött mint amit elterveztek :D

21f

2010. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább szép tőle, hogy kíván, mégsem erőszakoskodik.
2010. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább te bántod őt ezzel.A szerelem meg elég nagy részben a testi vágyról szól.
2010. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a vágy teljesen természetes dolog ilyenkor - még a lánynál is az lenne!

Inkább az nem természetes, hogy te nem vágysz rá.


Az rendben van, hogy még nem feküdtök le... még jó ideig, ha nem vagy kész rá. De miért ne simogathatna így? És te miért ne élveznéd? 19 évesen, 2 hónap után...

Próbáld inkább megkeresni magadban az igazi okot, mert tartok attól, hogy valami más miatt idegenkedsz tőle.

2010. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Most biztos puhánynak fognak tartani, de nem nagyon érdekel. Én egyetértek veled, kedves Kérdező. Én 19 éves fiú vagyok. Szerintem teljesen igazad van, én is pont így gondolkozok, mint te. Ha igazán szerelmes beléd, akkor egy ölelés sokkal nagyobb örömet okoz neki, mint a szex. Ha szexelni akar, akkor elég sok lehetősége van(remélem itt érted, hogy mire gondolok, mert nem kívánom részletezni) de egy ölelést a szerelmétől csak tőled kaphat feltéve, ha szeret téged.
2010. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tényleg kicsit puhánynak tartalak :) Ha szerinted a szerelem a simogatást, cirógatást, bókokat foglalja magába, és a szex pedig olyan, hogy el lehet menni máshova - piros lámpák fénye alá - akkor lehet, hogy neked problémád van szexuális téren. Lehet, hogy most én fogok bunkó paraszt szexmániás kis p*csnek tűnni, de én szerintem óriási szerepe és iszonyú erős kapcsolatban áll a szex és a szerelem (lásd: e kategória címe ):)
2010. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező! Igen, ez természetes egy pasinál. De egy lánynál is annak kéne lennie 19 évesen. Sajnálom.

Meg aztán, ha neked ennyire lassú a tempód, akkor érdemes nektek együttmaradni? Ki fog sülni ebből valami jó? Egyre inkább az lesz idővel, hogy a fiú tűkön ül (és hidd el, ettől ő még szeret), te meg még várnál.

2010. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Természetes hogy kivánja a szexet.De ha csak arra menne,nem simogatna meg izgatna ,ölelegetne h begerjedj rá,hanem otthagyna a p*csába és keresne olyat akit megd*ghat. szóval szerintem a barátod szeret,és örömet akar szerezni neked-szexszel is.Ha nem álsz készen rá...hát nem álsz készen rá.De ha nem akarod elvesziteni a csávót ne huzd egy évig,mert hidd el h ilyen korban fontos része egy kapcsolatnak.És nem a d*gásra gondolok,hanem a szeretkezésre.
2010. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. Azért is aggódok, mert félek, hogy nem szeret...biztos csak belemagyarázom, nem tudom. Igen, tudom, hogy én vagyok kicsit más, nagyon félek, hogy ha megtörténne, csak a szexuális vágyat érezném, de az érzelmet nem...
2010. nov. 26. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!